Wpis z mikrobloga

- siedz w stanie ktory ogranicza dostep do broni na max
- wprowadz restrykcje dotyczace publikowania filmow o broni
- obcinaj zasiegi na filmy o broni (ukryty id mature/violent nawet na poradnikach o bhp na strzelnicy)
- twoje biura to gun free zone z najnowoczesniejszymi systemami kontroli dostepu na swiecie
- jestes google/youtube (!)
- #!$%@? baba najzwyczajniej wchodzi z klamka i zaczyna strzelac w twoim najwiekszym biurze
- brak profitu

#bron #usa #youtube
BrzydkiBurak - - siedz w stanie ktory ogranicza dostep do broni na max
- wprowadz re...

źródło: comment_udD37KRzaiTnACJxUFh4AMvYP7Hfs7iv.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrzydkiBurak: ty masz człowieku jakaś obsesje na punkcie broni. :) nic dobrego ta broń nie przynosi a zachowujesz się jakbyś żyć bez niej nie mógł. Mam nadzieje ze ogranicza prawo do posiadania w USA, na całym świecie a w polszy nigdy nie dojdzie do zmiany obecnego prawa.
  • Odpowiedz
nic dobrego ta broń nie przynosi a zachowujesz się jakbyś żyć bez niej nie mógł


@jak_wdupieweza: twoim hobby jest ogladanie tv i malowanie paznokci. inni wola jezdzic na hulajnogach lub strzelac do starych laptopow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: troche pojęcia mam, bo siedze w tym temacie, sama strzelam i nadal podtrzymuję swoje zdanie. natomiast to ty prujesz się jak start sweter pod każdym postem o broni i sam wypisujesz wszedzie bzdury o mediach i psychotropach. weź może swoje przemyślenia wyślij listem do waszyngtonu, może to rozwiąze problemy w stanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jak_wdupieweza: dotychczas pod wpisami i wykopami o broni nie wykazujesz sie ogarnieciem tematu i to ty piszesz o psychotropach czy obsesjach. ci madrzejsi amerykanie wiedza jaka role odgrywaja media w ich lokalnym problemie masowych strzelanin - http://www.dontnamethem.org/

ps to ze 25.03.2018 bylas pierwszy raz w zyciu na strzelnicy to dobry kierunek ale musisz jeszcze sie troche rozeznac w temacie i pewnie ci przejdzie xd

usun konto
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: tak tak, jesteś jedynym specjalista i weryfikantem cudzego ogarniecia w temacie xDD duzo to ja o strzelaninach nie komentuje, wiec nawet nie wiem skad masz takie info :)
sam se usun i idz postrzelaj do plyt solgazu. i zjedz snickersa
  • Odpowiedz
@jak_wdupieweza: nie jestem specjalista i nie jestem jedyny. to uprzejmy mirek z postu wyzej podeslal mi takie cos:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:XSOywtZYy9YJ:https://www.wykop.pl/wpis/30893121/jestem-wlasnie-po-1szej-strzelnicy-przyznam-szczer/+&cd=27&hl=pl&ct=clnk≷=pl

ale na pewno w/w link robi z ciebie prawdziwa specjalistke i biegla zarowno w zakresie psychotropow czy broni i obsesji ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: a jakie to ma znaczenie? ucze sie o tym, wiec nie widze problemu. moj kierunek na studiach rowniez sie z tym wiaze. nie trzeba byc codziennie na strzelnicy zeby znac sie na temacie. znam wielu zolnierzy i policjantow. moge nawet powiedziec, ze z nimi zyje :)
widze ze jestes obsesyjny az do bolu, i musi cie niezle piec dupa ze przeswietlasz moj profil XD
zjadles juz snikersa?
  • Odpowiedz
@jak_wdupieweza: jak sprytny mirek pisal by cie osrac i podeslal co tworzysz pod wpisami o broni to mialem nadzieje ze bedzie po prostu smiesznie to kontynuowac. niestety pomylilem sie / pewnych ludzi trzeba otaczac opieka a nie wysmiewac. moj blad.
  • Odpowiedz