Wpis z mikrobloga

Niedługo udowodnię wam, że te wszystkie guwnoporady o wzięciu się za siebie są nic nie warte. Zrobię sobie zdjęcia w swoich najlepszych ciuchach, nie jakichś tam calvinach kleinach, które są rzekomo dobrymi, ale w naprawdę wyszukanych i dopasowanych. Kupię sobie świetne oprawki do okularów jakiegoś IC Berlin czy inne Porsche Design. Do fryzjera chodzę dobrego, więc nowego mi nie potrzeba. Mam dobre kosmetyki do włosów, więc zrobię sobie modną fryzurę i sfotografuję się z tą słynną chłodną twarzą i na jakiejś fotce z uśmiechem i zobaczycie, że to g---o da, bo mam ryj 0/10
#tinder #przegryw #tfwnogf
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw90: ale to chyba chodzi o to jak Ty się ze sobą czujesz, i mając taką energię laski ją wyczuwają.. bo jesteś pewny siebie chcesz ładnie wyglądać i jak się niesiesz po mieście no to się niesiesz już.. czujesz się jak bratt pit itp.
I to właśnie chodzi o to jak ty się ze sobą czujesz.. Przynajmniej taka jest moja teoria.
  • Odpowiedz
@przegryw90: Jeśli jesteś brzydki masz jeszcze jedno rozwiązanie i to takie że ci przystojni przy tobie odpadają w przedbiegach.
Musisz zostać sławny.
Sartre był szpetny a ruchał ile wlezie.
  • Odpowiedz
@KZ_89: Przecież ten koleś spokojnie z tego 2/10 może skoczyć na 6/10.
Poprawić fryzurę.
Zoperować zeza (można przez NFZ)
Zgolić ten ...ujowy koper
Zapuścić brodę, która mu lepiej wymodeluje twarz.
Wymodelować brwi.
Przestać robić głupią minę, albo wybrać się do dentysty (bo to może być powodem).
  • Odpowiedz
Sartre


@przegryw90: Jest coś o wiele gorszego od krzywego ryja ! kiedy wyglądasz nie najgorzej i zdarza się że "dalsze koleżanki" podrywają Ciebie ale jesteś doszczętnie emocjonalnie s---------y. Nie załatwisz tego drogimi ciuchami i dobry fryzjerem.
  • Odpowiedz
@przegryw90: wołaj, Ale Porshe Design jest c-----e. A co do ciuchów :D wbrew pozorom CK działa lepiej niż super dopasowana wyszukana marynarka. Bo liczy się to co podoba się wiekszosci a nie co jest realnie najlepsze.
  • Odpowiedz