Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znalazłem na komputerze u swojej dziewczyny folder z prawie nagimi mężczyznami i jestem trochę #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°). Szybko o nas, młodzi już nie jesteśmy, oboje 28 lat, jesteśmy krótko 4 miesiące, dziewczyna super, między nami jest bardzo dobrze.
Co do tych zdjęć, to od razu napiszę, że nie grzebałem jej w komputerze - jak byłem u niej to musiałem skorzystać z laptopa (był mi potrzebny do sprawy związanej z pracą) więc przez jakieś pół godziny siedziałem na jej laptopie, folder był na pulpicie a w środku prawie nadzy panowie, zdjęcia jakiś modeli, co prawda z gaciami na tyłku lub z zasłoniętym kroczem no ale... Były też zdjęcia ubranych facetów, ale raczej mało. Na zdjęciach panowie prezentowali swoją świetnie wyrzeźbioną sylwetkę, albo goły tyłek bo takie zdjęcia tez się zdarzały. I teraz co ja mam o tym myśleć? Ok, przyznaje się bez bicia żeby być jakoś sprawiedliwym, ja tez mam taki folder z kobietami, większość z nich nagich ale jak zobaczyłem tych gości to się normalnie wnerwiłem. Absolutnie to nie jest tak, że ja uważam że facet może mieć taki folder a kobiety nie - tak nie jest, tylko nie spodziewałem się u siebie takiej reakcij bo inaczej jest kiedy człowiek na własne oczy widzi, ze druga połówka ma folder z ładnym, nagimi ludźmi i sobie ich ogląda w wolnej chwili, i może jeszcze się do tych zdjęć masturbuje i fantazjuje o nich. Ok, #!$%@? no, poczułem się zazdorsny no bo po co jej ten folder?
Kręcić jej gównoburze o to czy odpuścić? Bo ja nie będę mieć problemu z tym żeby się przyznać ze grzebałem jej w folderze.

#zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętam jak kilka miesięcy temu jakaś dziewczyna pisała, że jej chłopak ma taki folder i jest zła to wykopki jej pisały, że przesadza bo to tylko zdjęcia, że to nic złego pooglądać sobie ładne ciała itp. zobaczymy jak będzie w tym przypadku :D.
A tak poza tym to tak to właśnie jest, jak my coś robimy to wydaje nam się to nic złego i ok ale jak okazuje się, że