Wpis z mikrobloga

@Mesiva: pozatym pajacowanie jest wpisanie w czesc kultury malego rozumu niewolnikow, tak jak ich inne debilne konstukty jak chocby plec spoleczna. A chodzi o ich obalenie, tak, zeby za sto lat nie wiedzial co to podryw czy co jest meskie czy zenskie.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Ale to tak nie działa. Nie ma na świecie tylkoo ludzi, którzy chcą być zabawiani, lubiących atencję i nie musisz tego porównywać do roli małpy i bananka. Nie wszyscy są otwarci czy też pełni odwagi. Może są różowe, które się boją zagadać, a robienie z siebie feministy Ci nie pomoże. W feminizmie chodzi o równe prawa, a nie dostosowywanie ich pod siebie. Naprawdę wszystkie dziewczyny wrzucasz do jednego worka,
  • Odpowiedz
@Mesiva: fajnie. Jak niebieski nie jest otwarty i pelen odwagi to od razu ,,#!$%@?, badz mezczyzna'', jak rozowy ,,o jakie to urocze heheh szara myszka''. W wiekszosci przypadkow tak wyglada powstawanie zwiazku, wyjatki to np. jakas dluga przyjazn co ewoluowala w zwiazek np. znajomosc od dziecinstwa a zwiazek od licbazy. Ogolnie to zwiazki powinno inicjowac panstwo badz SI. Jestem pewien, ze za 100 lat nikt nie bedzie wiedzial co to
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Nie napisałam, że ktoś jest pi.da, bo nie zagada. Nie wiem czy mam się cieszę się, że do ciebie nie napisałam, bo to co czytam jest dla mnie zbyt przerażające. Masz złe podejście i nie wiem czy chce to ciągnąć i tłumaczyć. Tworzenie związku to nie pajacowanie tylko rozmowy, te wesołe i smutne, wychodzenie z inicjatywą, czytanie między wierszami i nie chodzi mi o to, że tylko faceci mają
  • Odpowiedz
@Mesiva: dziwnym trafem rozowe nie maja problemow ze znalezieniem zwiazku, za to niebiescy tak. I od razu uprzedzam nie interesuje mnie rozowa co ma wymagania. Ja nie mam zadnych. Przez plec przegralem w zycie. Taka jest prawda. Portale randkowe? Portale randkowe to wylegarnia tego o czym pisze, rozowe, ktore czekaja na pajacykow. Marnowanie czasu. Jest bardzo prawdopodobne to o czym mowie bo do portali randkowych nie trzeba technologii na calym
  • Odpowiedz
@Mesiva:

Tworzenie związku to nie pajacowanie tylko rozmowy


To jest tworzenie przyjaźni, związek powstaje przez pajacowanie i jakieś gierki. Często rozmawiam z różnymi kobietami i kumpluję się z paroma divami, z którymi też często gadam/korzystam z usług/dostaję za darmo - jakoś nie jesteśmy w związku mimo przegadanych kilkuset godzin. To jak to jest, wystarczy rozmawiać czy trzeba robić z siebie bałwana?
  • Odpowiedz