Wpis z mikrobloga

@profesor_kompresor: Płatne przelewy? xD

Imho ING powinien byc całkiem ok. Przelewy za free, karta za free jak zrobisz obrotu na 200 zł w miesiacu. Wybieranie z bankomatów PlanetCash(a jest ich dosyc duzo) tez za free

@kapuczina_corki_somsiada: Nie wiem czemu ale z NestBankiem mam duży problem. Dosyć młody, więc raczej nie licze na standardy pod względem bezpieczeństwa danych etc. Narazie musza zdobyc rynek (co robia ofertami)
@Lemartez: nie wiem czego się boisz, bank jak każdy inny, tworzony przez ludzi z mbanku, którzy kopnęli w dupę durne pomysły zarządu, by zacząć doić klientów na każdym kroku. Jestem w nestbanku, wcześniej bestbank czy jakoś tak od już ładnych paru lat i przez te lata nie zapłaciłem nic... 0,00zł.
@profesor_kompresor: w BZWBK do 26 roku życia masz wypłaty z bankomatów za darmo (bez względu na sieć i kwotę), kartę darmową po 5 płatnościach lub przy obrocie 500 zł. Apka mobilna jest super, jest Google Pay, HCE.

Jedyna wada to płatności Pay-by-link (Przelewy24) - płatne 50 groszy ale można to ominąć przez płacenie kartą (co ma swoje plusy, bo masz chargeback) lub Blikiem (szybciej).

Przelewy ekspresowe płatne 2,50 zł, ale to
@MichaelT128: @Lemartez: „Bank podniesie ponadto opłaty za przelewy natychmiastowe zlecane za pośrednictwem bankowości internetowej. Przelewy do 1 tys. zł kosztują obecnie 1 zł. Od lipca będą kosztowały 3 zł. Bank ujednolici też cennik dla pozostałych kwot – każdy przelew natychmiastowy powyżej kwoty 1 tys. zł będzie kosztował 5 zł (obecnie od 2 do 5 zł). Wzrośnie także opłata za przelewy zlecane w placówkach banku na rachunki obce – z 7
nie wiem czego się boisz, bank jak każdy inny, tworzony przez ludzi z mbanku, którzy kopnęli w dupę durne pomysły zarządu, by zacząć doić klientów na każdym kroku. Jestem w nestbanku, wcześniej bestbank czy jakoś tak od już ładnych paru lat i przez te lata nie zapłaciłem nic... 0,00zł.


@kapuczina_corki_somsiada: A no boje się tego że poważne audyty pewnie przed nimi dopiero :) Budowanie zespołów Security, CCERT etc etc ;) A
@profesor_kompresor: Zapraszamy do nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypłaty z naszych bankomatów są darmowe, natomiast wypłacając w innych możesz korzystać z Blika. Polecamy innowacyjne Konto Jakie Chcę - jest bardzo elastyczne i dostosowuje się do klienta (jest jeszcze bardziej korzystne dla osób poniżej 26 roku życia). W zależności od ustawień konta (które możesz zmieniać dowolnie, co miesiąc, w bankowości internetowej) jest ono w stanie odpowiedzieć na wszystkie