Wpis z mikrobloga

@tajny_agent_strazy_pozarnej: nie ten dołek, który teraz będzie powinien być nieco niżej od poprzedniego, podawanie szczegółowych pzedziałów jest trudene, bo zbyt wiele czynników ma wpływ na to, ale czym będzie więcej osób skorych do shortów tym niżej spadnie bo teraz to już tylko właściwie tacy ludzie powodują spadek ceny bo kto chciał to już się dawno wyprzedał, a dołek obstawiam między 5700-6300, czym niżej tym lepiej.
  • Odpowiedz
@tajny_agent_strazy_pozarnej: no włąśnie na tym polega wolny rynek, że to ludzie ustalają cenę, jeżeli zatrzymamy się na 6k to znaczy, że ogólnie ludzie uważają, ze jest wart więcej niż 6k tylko zawsze w dołkach dany instrument jest niedowartościowany, to jest oczywiste, że zwykli ludzie nie kupują btc bo nawet jak takie fanatyk jak @pawlo74 uważa, że spadnie bardziej, podczas gdy na wykresie widać wyraźną stabilizację, to oznacza to, że instytucje i
  • Odpowiedz
jak sobie z boku popatrzycie na te wasze uzasadnienia dalszych spadków ceny, to one są tak śmieczne i żałosne, że brak słów po prostu, ale dzięki temu, że sami siębie dymacie ja mam coraz więcej hajsów, a czym więcej hajsów będe miał, tym więcej będe inwestował i tym więcej wyciągne od takich ludzi jak wy, którzy nie mają żadnego pojęcia jak grać
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Spoko Janusz tylko jak Twoja prognoza się po raz 20 nie sprawdzi (tak jak poprzednie) to nie rób już więcej spamu. Od $9000 co 500 dolarów piszesz, że mamy już dołek, a jak dołek padnie to obniżasz cenę o kolejne 500 dolarów i znowu spamujesz, że niżej nie pójdzie. I tak od miesiąca. Kiedyś pewnie za setnym razem trafisz, ale nie ma tym to polega.
  • Odpowiedz
@Smule: Polska niestety lub stety jest takim krajem, w którym każdy może wyrazić swoją opinię, patrząc czasami na niektóre wpisy na tym forum człowiek traci wiarę w ludzkość, więc mam #!$%@? bo i tak będę zwiał z tego forum w kwietniu jak tylko udowodnię, że mam rację
  • Odpowiedz