Wpis z mikrobloga

Moja rodzina to jest mem
Kazde święta, czasem tez niedziela to jest kugiel. Nie wiem czy wiesz co to jest kugiel XD Kugiel to jest prosze ja Ciebie takie ziemniaki z mięsem pieczone. I oczywiescie tak ,oni sobie wymyślą pieczemy kugiel, ale to nie jest takie zwykle ze o rodzinne gotoowanie czy cos. To jest #!$%@? olimiada. Moj stary Cesarz kartofli imperator piekarnika akermańskich absolwent wyzszej szkoly kucharstwa pierwsze co to obdzwoni całą rodzine i wszystkich przyjaciol że kugiel bedzie grany. Nastepnie oczywiscie obierz 20 kg ziemniakow cala rodzina obiera pyry. Ale nagorsze ze trzeba to zetrzeć potem. No to na tarce długo sie nie pociągnie więc Po roku to kupili taką automatyczna maszynke ale głosne #!$%@? tak jak sie do kogos nie dodzwonili ze pieką to tak czy siak słychac bo maszynka chodzi. Ale to nie jest tak ze w dzien sie maszynke włącza, no bo kugiel to okolo 5 h sie piecze. Wiec jak ludzie zaproszeni na 10 to budzik na 4 i ziemniaki są tarte normalnie. Caly blok nie śpi bo po co niech słyszą ze sie powidzi a jak . I potem te 5 h pieczenia kugla to jest taki zachwyt nad tym jakie to mistyczne danie jest. Jakie wspaniałe. Kugiel to dzieło boga jest i niech ktos powie że nie to kulasem po garbie dostanie. I zaproszene 2137 osob i kazdy czeka na kugiel, na wejsciu od razu każdy łyzke dostaje nie zeby coś. A stara lata co 20 minut po dokladki bo sie w misce nie miesci dla kazdego. A nie daj boze ktos powie ze nie dobre.. nie chce nawet myśleć co by sie wtedy stało. A najlepsze jest to ze po upieczeniu to wyglada jakby ktos na talerz nasrał ps to prawda. Ale złego slowa nie powiem danie XD/10 zawsze jem ze smakiem. Byc moze ze strachu przed wydziedziczeniem ale nie wiem .
Załączam zdjęcie
#pasta #gownowpis
LUBIE_PODUSZKI - Moja rodzina to jest mem
Kazde święta, czasem tez niedziela to jest ...

źródło: comment_8XmN5kCgYYVItZqcOg9kaYQThuRTaPSg.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz