Wpis z mikrobloga

Po kolejnych 30 km jest coraz pewniej - odruchowe opieranie się o kierownicę minęło, a hulajka okazała się pokonywać przy delikatnej pomocy naprawdę strome podjazdy (vide #szczecin: wjazd na trasę zamkową, czy okolice Jagiellońskiej pod górę przy boh.Warszawy).

Fakt faktem - trasy przejazdu powinno się planować pod m365 - na płaskim płynie się jak duch, na kostce, czy równym chodniku - jest akceptowalnie i nadal miło. Na nierównej kostce, czy powyrywanych chodnikach - lepiej przeprowadzić, bo serce boli patrząc na to co nieamortyzowane urządzenie znosić musi jadąc 4km/h.

Finalnie: fun level 1000

#xiaomi #m365 #xiaomilepsze #cebuladeals #technologia #hulajnoga #hulajnogaelektryczna #gadzety
hoRacy - Po kolejnych 30 km jest coraz pewniej - odruchowe opieranie się o kierownicę...

źródło: comment_zsiUBJxR3GBMA77DhZPXf9j7JKNd8zsB.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
U mnie dzisiaj pierwsza wymiana dętki ;( (80 km przebiegu). Tym razem włożyłem Continental + dolałem Slime. Zobaczymy co będzie :-)
  • Odpowiedz
@tacka: Hey a gdzie kupiles detke? moja padla po 20km i ciagle czekam az dojda zapasowe z chin. Niby jakies wzmocnione, ale tez zastanawiam sie czy nie kupic sobie pelnej oopny. Z nia jest taki problem, ze bardzo ciezko sie zaklada (gdzies na yt jest filmik).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@intiryani: kupiłem na allegro - "Dętka 8 1/2X2 - 8X1 3/4 DV CONTINENTAL". Wentyl rowerowy. Co do pełnej opony to widziałem na YT filmik jak gość ja wsadza do mikrofalówki :D
  • Odpowiedz
@tacka: U mnie też pękłą ta z tyłu. Jak zdjąłem jedną strone opony z koła to posypały sie wióry z dętki. Ogólnie moja dętka to był albo jakiś leżakowany egzemplarz albo taka jakość.

Kupiłeś z wentylem rowerowym - dunlop czy z samochodowym - schrader?

@ConanLibrarian: ja zapłaciłem za swoją €238 już razem z wysyłką i ubezpieczeniem z gearbest
  • Odpowiedz