Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn ma 27 lat, nie pracuje, był w więzieniu, ćpie, kradnie, nic nie robi. Mama się dowiedziała ostatnio, że jego laska jest na odwyku, bo ćpunka w ciąży i moja ciocia nie daje już sobie rady.

Ale wczoraj to mi matka drame zrobiła mówiąc 'CO JA Z TOBĄ MAM' jak jej powiedziałam, że chce sobie chomiczka kupić :C
#gorzkiezale #rodzice
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie mam zamiaru kupić ze sklepu :D celuję w hodowle gdzie będę miała pewność co do jego zdrowia, płci oraz wieku :D


@consummatumest: prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) spróbuj też w domach tymczasowych (zależy gdzie mieszkasz), czasami wydają zwierzaki ze skromną wyprawką.
  • Odpowiedz
  • 27
@consummatumest Mimo wszystko polecam świnkę morską, moja była na tyle kumata, że jak my jedliśmy obiad to jej też trzeba było obok na jej szmatkę położyć jedzonko. Jak zostawialiśmy jej marchew w klatce to tachała do nas żeby jeść obok. Kiedyś jak jej w klatce zrobiliśmy szmatke rozwieszoną pomiędzy dwoma bokami klatki, żeby się pod nią schowała to sobie na nią wskoczyła i zrobiła z niej już na stałe hamak (
  • Odpowiedz
@consummatumest tez bym celował w szczura. Mówi to ktoś kto prawie 10 lat miał chomiki :p a już w ogóle świnka morska. Ubermega kochane zwierzątka. Tylko to już większa odpowiedzialnosc, bo żyją dużo dłużej, wymagają też jednak więcej uwagi.
  • Odpowiedz
@consummatumest: miałam masę różnych zwierzaków od dzieciaka, od chomików to już fajniejsze myszki są, zdecydowanie mądrzejsze zwierzątka. Szczury to już w ogóle, super.
  • Odpowiedz
@consummatumest: Spoko xD Mam taką kuzynkę co nic nie robi tylko lata na imprezy i daje d--y xD Ale oczywiście zawsze mnie porównywali do niej, że ona lepsza bo x lat temu w podstawówce miała czerwone paski, a ja nie xD Jej rodzice uważają, ją za p------ą i jako jedyni mówią, że jestem lepszy :D
  • Odpowiedz