Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam chłopaka Ukraińca.
I wiecie co? Spotykamy się już rok, praktycznie razem mieszkamy i jestem tak bardzo zakochana i szczęśliwa.
Właśnie spi obok, chociaż pracuje na 6 rano, a ja byłam w pracy do 23. Odebrał mnie, zrobił kolację.
Teraz sobie śpi, a ja jutro mam jutro wolne i przygotuję mu polski obiad. Najpewniej kapusniak i do tego jakieś schabowe.
Kochamy się i jest nam naprawdę dobrze.
Jestem ciekawa co na to Mirko. : )

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania: a co może mieć do powiedzenia Mirko, nic nowego, ani ciekawego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy mój znajomy się dowiedział że jestem z obcokrajowcem (Słowakiem), stwierdził że nie zasługuję na szacunek od żadnego polskiego patrioty, bo Polki powinny się wiązać tylko z Polakami. XD Kompleksy i tyle, na świecie jest masa porąbanych ludzi. Ze swojej strony życzę powodzenia.
@indeeed: dobrze, że nie chciał ci ogolić głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW każdy polski patriota wie, że płodzenie potomków z zagraniczniakami jest patriotyczne i cenione. Większa pula genów jest pożądana i zdrowa dla społeczeństwa, jedynie podludzie tacy jak radykalni nacjonaliści i inni idioci promują chów wsobny, co widać po przedstawicielach tych grup i ich deficytach intelektualnych.

Z fartem.
Wiem, że bait, ale od Ukraińców naprawdę śmierdzi. Nie dlatego, że się nie myją, tylko dlatego że chodzą w śmierdzących ubraniach.
My już w późnych latach 90. nauczyliśmy się, żeby nie chodzić w tym samym T-shircie przez tydzień, bo bawełna bardzo szybko wchłania wszystkie zapachy.