Wpis z mikrobloga

Ten motocykl aktualnie jest wystawiony na 7,6k, ma jakieś delikatne defekty lakiernicze, chyba leżał na prawym boku bo widać, że na takiej ostrej krawędzi był malowany, poza tym drobne duperele, szkiełko w lusterku pęknięte na pół, porysowane tylne kierunkowskazy
@kameleon321 3 lata stał w stodole, jeden komplet opon, ksiazka serwisowa z salonu w Polsce. kupiony w Polskim salonie.

myśl dalej, że kręcony. byłem drugim właścicielem. przebieg zgadzal sie z tym co byl w ksiazce i salonie.

nie leżal na boku, wszystko było w idealnym stanie.
@Negatyf ja tam mysle że szanse są takie same na to że ktoś ci wcisnął wała jak na to że trafiła ci się perełka.

Nawet z carfax w USA da sie walić w #!$%@?. Chyba że dobrze maskujesz ironię?
@kameleon321 @NYCQueens nie wiem czego ty nie rozumiesz? napisałem ci jasno i wyraźnie co kupiłem, za ile i w jakim stanie. za to ty starasz sie mi wmowic, że jest inaczej. byłeś ze mna przy zakupie, że wiesz lepiej?

widziałem co kupuje, co dostaje i w jakim jest stanie. są takie oferty czasami. moto nie miało 3 lat przeglądu, stalo w stodole pod folią, bo nikt nie jeździł. szczur w filtrze powietrza.