Wpis z mikrobloga

@ultrasonic: Sam rozrząd z pompą osiem stów.
-Pompa wody Magneti Marelli
-Pasek rozrządu Gates
-Napinacz SNR
-2x Rolka prowadząca INA
@Tooroo: Tak było wstępnie na 2,5tys. Ja przyjechałem z rozrządem, wolnymi obrotami, łącznikiem staba i linkami
  • Odpowiedz
@Negatyf: @Marcin443727: pewnie jeszcze nie odjechał na tyle daleko od mechanika żeby nie dało się dopchać z powrotem. Alfiarze to jedyni właściciele aut którym udaje się skorzystać z „Gwarancja do bramy a potem się nie znamy”, bo do bramy daleko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzemol No nieźle ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kwota już znaczna ale za to będziesz miał wszystko ogarnięte, ale ta uszkodzona krzywka wałka ssącego to niezła niespodzianka... Jaką teorie ma na to Quba? Jaki masz przebieg?
  • Odpowiedz
@Zoknarf: Niby 270tys
@bigger: Na zdrowie
@dawid_007_04: Teorii w sumie żadnej mi napisał. Póki co jesteśmy w kontakcie. A czy wszystko to nie wiem, nadal nie mam szpery i nic grubszego w zawieszeniu nie robiłem do tej pory. Aczkolwiek poprzedni właściciel robił zawias więc może jeszcze jakiś czas nadal go nie będę musiał dotykać.
  • Odpowiedz
@Krzemol faktycznie słabo, bo do 3.0 walki to nawet u mnie się walają po garażu, a do 3.2 ciężki temat. Jak masz jakieś namiary na ssące do 3.2 w dobrej cenie to daj znać, chętnie przygarnę.
  • Odpowiedz
@sailor_73: Fruwalem. Wiekszoscia Alf zreszta.
I nie twierdze,ze niewygodne. Bo wygodne. Ale ilosc p--------h rozwian technicznych, ergonomicznych i generalnie rzecz mowiac udziwnien dyskwalifikuje dla mnie ten samochod.

Oni chyba maja osobny dzial odpowiedzialny za wymyslanie sprawdzonych rozwiazan od nowa.

Wiesz gdzie sie otwiera bagaznik
bigger - @sailor_73: Fruwalem. Wiekszoscia Alf zreszta. 
I nie twierdze,ze niewygodn...

źródło: comment_FijnJQiQMoDaWeyAymCFyDNU7d6g5m2j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale ilosc p--------h rozwian technicznych, ergonomicznych i generalnie rzecz mowiac udziwnien dyskwalifikuje dla mnie ten samochod.


@bigger: To już problem mechanika a nie użytkownika samochodu - ja to tak widzę. Nie sądzę, aby Pan prezes kupujący nową 166 za 200tys przejmował się faktem konieczności posiadania blokad do prawidłowego ustawienia rozrządu czy kiepskiego dostępu do alternatora czy filtra paliwa.

Wiesz gdzie sie otwiera bagaznik w
  • Odpowiedz