Wpis z mikrobloga

Za około godzinę Neverwinter Nights EE będzie dostępne na Steamie. Szykuję się na replay, powstaje pytanie o jakiś dobry build na przejście rozgrywki do 40 lvl.

Znalazłem coś takiego http://nwn.wikia.com/wiki/Monk_12/_cleric_15/_weapon_master_13 i wydaje mi się w miarę sensowny. Jest monk, którym lubiłem grać.

Macie jakieś inne propozycje? Mieszanki Red Dragon Disciple i Fightera? Albo Druid i Shifter?

#nwn #neverwinternights #gry #grypc #steam #rpg #dungeonsanddragons #rpg
B.....p - Za około godzinę Neverwinter Nights EE będzie dostępne na Steamie. Szykuję ...

źródło: comment_MfUHstgoRHsLrgEz7QKAg09ExGxwdn0S.jpg

Pobierz
  • 10
@Bergkamp: ja chyba chcialem zrobic build na Wizard + Eldritch Knight, mocno podbija HP i nie traci sie spelli

jest jakas duza stronka z buildami i ludzie tam glosuja, nie znajde tego teraz
@Bergkamp: Będziesz kończył kampanię? Pytam z ciekawości, bo podchodziłem do niej kilka razy i nie wiem czy da się bardziej wynudzić niż przy tej gierce (przynajmniej single-player, bo o grze na serwerach słyszałem same dobre rzeczy).
Te kilkanaście złociszy, to dla ciebie dymanie?


@Bergkamp: 72 zł to kilkanaście? Od kiedy?

Enhanced Features:

Improved Display: Your portrait, combat bar, inventory, and other UI elements adjust in size based on your chosen resolution including 1080p and 4k.

Advanced Graphics Options: Pixel shaders and post-processing effects make for crisper, cleaner visuals. Enable contrast, vibrance, and depth of field options as preferred.


Community Endorsed: Original developers have teamed with key members