Wpis z mikrobloga

I wersja pisana całość

"Chciałbym przedstawić Wam 3dniowy plan treningowy na rozwój sylwetki w stronę „Hollywoodzkiego” wyglądu – szeroka obręcz barkowa, dobrze rozbudowana klatka piersiowa i plecy, z mniejszym angażowaniem nóg - polecam każdemu kto już ma za sobą 5-6 miesięcy stażu, nie chce spędzać godzin na siłowni czy trenować więcej niż 3x w tyg.

( Trening oczywiście poprzedzamy dobrą rozgrzewką ! )

Treningi są cztery i robimy je na zmianę, także
  • Odpowiedz
@Kasahara: Więcej niż 3 ćwiczenia na sesji to dla mnie już cardio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tozalezyogunie: Zastanawiam się na jakiej podstawie ocenić takich internetowych guru. Niezła sylwetka, przeciętne wyniki siłowe i nagrywanie filmików na youtube żywcem skopiowanych z popularnych kanałów w USA typu Omar Isuf i Silent Mike, co wytrwalsi może dokopią się głębiej do filmików Juggernaut.
  • Odpowiedz
@urak666: powiem ci ze mam wrazenie ze wszyscy tacy youtuberzy korzystaja z identycznych metod co my, sa rownie w tym wytrwali tylko dostali gena i tyle, wystarczy sporzej jak Owca wygladal po 8 miesiacach silowni (od razu zaznaczam, nie bronie wk, nie jestem jakims fanem ani nie mowie ze owca teraz nie wali towaru( ͡° ͜ʖ ͡°) ) albo jaki saker juz na starcie miał gen do
  • Odpowiedz
@Kasahara: Mnie to w ogóle nie interesuje, bo nie oglądam nikogo z PL, poza pojedynczymi przypadkami. Natomiast jak to ma ocenić ktoś, kto w temacie nie siedzi albo nie potrafi odpowiednio zweryfikować wiedzy.

Wydaje mi się, że w Polsce naprawdę ciężko o dobrego trenera, chociażby trójboju, który byłby jakkolwiek widoczny w sieci. Sam nie znalazłem takiego w kraju, z którym mógłbym się jakkolwiek utożsamiać "poglądowo". Oprócz Barbell Brothers, którzy są zapatrzeni
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ogólnie mój znajomy był "prowadzony" przez właśnie tego "trenera" na redukcji, przeładowany plan, ogólnie #!$%@? ale bez przypału, tak bym to określił.

sa rownie w tym wytrwali tylko dostali gena i tyle, wystarczy sporzej jak Owca wygladal po 8 miesiacach silowni


Jakie geny? WSZYSCY nagle genetycy heheh. KOKS, doping w tym czy innym wydaniu odpowiada za to.

Oprócz Barbell Brothers, którzy są zapatrzeni w West Side


@urak666: Zapatrzeni chałturnicy,
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

Znaczy ja też mam osoby po Szmexym, ale no inne były problemy, ale nie chce też tu jakoś szpilki komuś wbijać, więc zostawię to dla siebie. Były problemy innej maści - ale ogólnie widziałem kilkadziesiąt gorszych prowadzeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: kolego ja trochę nie na temat, ale nowego wątku myślę nie ma co zakładać. Może już się wypowiadales o tym ale co sądzisz o przedtreningowkach, szczególnie ich wplyw na nasze zdrowie? Brać? Nie brać? Może czasem?
  • Odpowiedz