Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na Corn dogi - klasyczne, szybkie i łatwe danie typu fast-food które podczas ostatnich 4 głosowań zajmowały zawsze drugie miejsce, łącznie gromadząc prawie 3 tysiące głosów.

Corn dogi to według mnie klasyka amerykańskiej kuchni typu fast food. Hot-dogi na patyku mają już ponad pół wieku i są dokładnym przeciwieństwem obecnych trendów kulinarnych promujących zdrowe fit przekąski. Corn dogi smakują wyśmienicie, mimo iż nie są daniem które powinno się jeść codziennie mogą stanowić świetne urozmaicenie w waszej kuchni.

Corn dog, nazywany czasem też cozy dog są typowym fast foodem, są więc stosunkowo tanie, szybkie i łatwe w przygotowaniu. Ja najbardziej lubię je z musztardą i keczupem, jako dodatek dobrze sprawdzą się frytki lub smażone krążki cebulowe.

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

W przyszłym tygodniu, jakoś koło czwartku zwycięzca głosowania sprzed dwóch tygodni - chaczapuri. Obecnie jestem za granicą, ale wracam do Polski już na święta, możecie spodziewać się więc też nowych przepisów. Macie może jakieś nowe propozycje, które mogę umieścić w kolejnych ankietach?

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

PS Na zdjęciu Cozy Dog Drive-in w Spriengfild. Bar, który uważa się za twórcę corn dogów.

PPS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na Corn dogi...

źródło: comment_ATpKcU59VGmkzOC3NIYdo4Vuyx9QlDPr.jpg

Pobierz

Czy robiłeś/robiłaś już coś z moich przepisów?

  • Tak, kilka rzeczy 12.0% (242)
  • Tak, jedną rzecz 24.8% (499)
  • Nie 53.1% (1068)
  • Nie wiem / sprawdzam wynik 10.0% (202)

Oddanych głosów: 2011

  • 97