Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy!

Mam karabinek #asg #g36 od JG (G608-8, wersja taktyczna z przeróbkami i dodatkami od M4).

Niestety dolna szyna RIS jest grubsza niż pozostałe przez co nic nie mogę na nią zamontować. To normalne czy to problem mojej repliki i pozostaje mi albo to szlifować albo kupić nową? A może ja czegoś nie ogarniam?

latarka, którą montuję u góry na dole nie chce wejść na szynę...

#airsoft #airsoftgun
leesiuu - Mirki, pomocy!

Mam karabinek #asg #g36 od JG (G608-8, wersja taktyczna z...

źródło: comment_2ffnaMwVnc9VSSOKqgP7gRQ97U5Ff5rG.jpg

Pobierz
  • 23
@magister91: czyli to takie oryginalnie zjeżdżało z linii produkcyjnej... Chociaż w necie są zdjęcia, gdzie ludzie normalnie montują akcesoria...

@MiczuTG: Replika i tak już jest obładowana i robi się coraz cięższa (luneta, kolimator, opcjonalnie latarka, opcjonalnie laser, punkt mocowania pasa), a chciałem tam zamontować rączkę...
@leesiuu: pytanie czy te wszystkie cuda są ci potrzebne? Latarka i laser = śmierć na miejscu, nie mówiąc o tym że laserem komuś dasz po oczach i będzie miał pretensje. Luneta z kolimatorem też raczej bez sensu, daj samo koli z taką przystawką powiększającą na zawiasie, albo kup już z powiększeniem.
Luneta z kolimatorem też raczej bez sensu


@MiczuTG: dla ślepego człowieka to tylko luneta pozostał na dalsze odległości :D

Wszystko mam generalnie kupione co może się przydać i będę używał, no ale właśnie mam problem z montażem rączki :(

@magister91: Nikt o tym w necie nie pisze, a jak napisałem tutaj to już jest nas dwóch co ma ten problem (chyba, że już swoją sprzedałeś?).

Pozostaje mi chyba tylko to
@magister91: ja większość bebechów wymieniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego własnie akcesoria montuję i mam taki problem :(

Poradziłeś sobie z tym jakoś czy olałeś tą szynę po porstu?
@magister91: Tutaj zdjęcie repliki z zamontowaną rączką. Aż sprawdzę jak z grubością to wygląda u mnie. na tym zdjęciu montaż rączki jest jakby większy przez co dało się ją przykręcić, ale to może być tylko złudzenie...
wersja taktyczna z przeróbkami i dodatkami od M4


@leesiuu: Mógłbyś napisać coś więcej? Odpakowałem dzisiaj świeżo kupione G608, bo postanowiłem wejść w tematy airsoftowe i każda informacja może mi się przydać :)
@M_longer: konwersja magow kosztuje 35 zl w razie czego a kolba jest tysiac razy lepsza. No i wedlug mnie lepiej ogolnie wyglada.
Ja kupilem koli + lunete wiec ta raczka i tak by wyleciala u mnie.
Skad jestes? Moze sie spotkamy na strzelance w okolicy #katowice? :)
Skad jestes? Moze sie spotkamy na strzelance w okolicy #katowice? :)


@leesiuu: Chętnie, ale jednak 300km to nieco za dużo (Lubin here :D )
Ogólnie to przed chwilą sobie złamałem zaczep na magazynku, bo próbowałem oryginalny dostarczony razem z repliką połączyć z dodatkowo dokupionym (i ten dokupiony właśnie został z jednym zaczepem...)
Coś czuję że lato będzie wesołe :D
Jakąś broń krótką masz?