Wpis z mikrobloga

ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO #!$%@?ĘTE", SZALONE.
POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY.
SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO Z TEGO, ŻE PRZY POŁYKU SIĘ ZATNIE. A LASERÓWKI TO WGL GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA. CHYBA JAK JESTEŚ WYŁĄCZONA MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO WTEDY TUSZ CI WYSYCHA XDDDD

#heheszki #capslockcrewlepiejwidoczniwidocznielepsi #drukarki #pasta
m.....s - ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STERO...

źródło: comment_vN79k1Rtk3RYhWK65ringMGGgEZWMddC.jpg

Pobierz
  • 56
@Almy1992
@SpokojnyPan

panowie koledzy to chyba z #!$%@? spadli zeby brothera polecac. najgorsze gowno wsrod drukarek, ciezko gorzej trafic. co z tego, ze tusze sa tanie jak drukarka potrafi przez tydzien odmawiac wspolpracy (zarowno bezprzewodowo/przewodowo) przerywac drukowanie w polowie bo tak, przesylac skany dokumentow do zupelnie innych urzadzen niz polecono czy wlaczac czyszczenie trwajace kilka minut w srodku nocy/miedzy wydrukami kilku stron jakiegos pliku. nikomu nie polecam, to #!$%@? to prosta droga
Kupiłem Epsona Photo za jakieś 350zl i po kilku latach doszedł do limitu wydruków po drodze wysychajac kilka razy. Canon za podobną cenę zasechl, wymiana głowicy za polowe ceny drukarki i też padła.
Kupiłem używany starusienki kombajn laser za 200zl. Drukuje wszystko jak leci, nie zasycha, tonery oryginalne na Olx od 10zl bo nikt już tego sprzętu nie używa :)
Mam stara drukarkę HP 2420dn coś pięknego toner wydrukował jakieś 4 tyś stron i mam jeszcze wg drukarki 70% toneru. Ma duplex i kartę sieciową to jest taka wygoda nigdy nie robiła problemów na allegro kosztuje ok 200zł
@mYookus: Mam urządzenie wielofunkcyjne HP, dość stare, bo gdzieś z 2006-2007 roku i potwierdzam - jakby tak drukować na oryginalnych tuszach, to można zbankrutować, komplet tuszów kosztuje tyle, co nowa drukarka. Obecnie służy głównie jako skaner, bo mamy laserówkę.
@mYookus: 3 lata temu kupiłem Canon MG6650 za jakieś 450/500zł, ma 4 kartridże i każdy zamiennik po 12zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo ma NFC i WIFI. Drukarka działa na WIFI i od tego czasu nie mam żadnych problemów z komunikacją, instalacją sterów (w końcu nie muszę ich instalować ()) no plug&play
@resuf: potwierdzam. Ja zmieniłem atramentowego HP również na laserowego Samsunga. Odtąd moje życie stało się dużo spokojniejsze a i sąsiedzi jakoś bardziej się uśmiechają