Wpis z mikrobloga

ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO #!$%@?ĘTE", SZALONE.
POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY.
SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO Z TEGO, ŻE PRZY POŁYKU SIĘ ZATNIE. A LASERÓWKI TO WGL GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA. CHYBA JAK JESTEŚ WYŁĄCZONA MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO WTEDY TUSZ CI WYSYCHA XDDDD

#heheszki #capslockcrewlepiejwidoczniwidocznielepsi #drukarki #pasta
m.....s - ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STERO...

źródło: comment_vN79k1Rtk3RYhWK65ringMGGgEZWMddC.jpg

Pobierz
  • 56
wymieniłem atramentowego Epsona na laserowego Samsunga bym jednym z lepszych dni w moim życiu. Nie wiedziałem, że życie możne być tak piękne.

@resuf: ale za to Twoje życie przestało być takie kolorowe (σ ͜ʖσ)


@SpokojnyPan: takie kolory jak w plujkach na zwykłym papierze to se pan wiesz co... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od kolorów mam małą drukarkę termosublimacyjną
panowie koledzy to chyba z #!$%@? spadli zeby brothera polecac. najgorsze gowno wsrod drukarek, ciezko gorzej trafic. co z tego, ze tusze sa tanie jak drukarka potrafi przez tydzien odmawiac wspolpracy (zarowno bezprzewodowo/przewodowo) przerywac drukowanie w polowie bo tak, przesylac skany dokumentow do zupelnie innych urzadzen niz polecono czy wlaczac czyszczenie trwajace kilka minut w srodku nocy/miedzy wydrukami kilku stron jakiegos pliku. nikomu nie polecam, to #!$%@? to prosta droga do nerwicy
@mYookus: zamieniłem niedawno laserowe i przytykające się gówno na piękny i nadobny sprzęt laserowy. Nie żałuję ani przez moment, mimo że #!$%@? waży 30 kg i wniesienie tego sporo mnie kosztowało.
Nigdy więcej gównoatramentowych drukareczek robionych po kosztach i obrażających się o to, że użytkownik nie ma tyle hajsu, żeby przy każdej wymianie tonerka płacić więcej, niż za całą drukarkę.
@thrackan hp laserjet 2840 tylko jedna uwaga - skaner ma sterowniki tylko do Windowsa XP włącznie. Dlatego tak tania. Ja mam awaryjnie jednego laptopa z XP do tego celu