Wpis z mikrobloga

ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO #!$%@?ĘTE", SZALONE.
POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY.
SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO Z TEGO, ŻE PRZY POŁYKU SIĘ ZATNIE. A LASERÓWKI TO WGL GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA. CHYBA JAK JESTEŚ WYŁĄCZONA MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO WTEDY TUSZ CI WYSYCHA XDDDD

#heheszki #capslockcrewlepiejwidoczniwidocznielepsi #drukarki #pasta
m.....s - ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STERO...

źródło: comment_vN79k1Rtk3RYhWK65ringMGGgEZWMddC.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@mYookus: właściwie to chyba wszystkie gównodrukarki za 99 zł tak mają. Pół roku temu kupiłem dla rodziców jakieś urządzenie wielofunkcyjne HP, nie pamiętam już symbolu - Photosmart 22 - coś tam, właściwie za niewiele więcej, nówkę za około 200 zł, myślałem, że będzie podobnie, jakieś eko kartridże, czipy. A tu zamienniki były po 4 zł, na których drukują do dziś i to bardzo przyzwoicie.
  • Odpowiedz
@mYookus: Brother to samo ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tyle, że zamienniki po 3zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak awaryjnie można izolacją zakleić dany fragment i drukarka odczytuje to jako pełny stan i można awaryjnie coś wydrukować.
  • Odpowiedz
@mYookus: dzień w którym wymieniłem atramentowego Epsona na laserowego Samsunga bym jednym z lepszych dni w moim życiu. Nie wiedziałem, że życie możne być tak piękne. Osobom z depresją polecam kupić sobie drukarkę laserową.
  • Odpowiedz
  • 1
@mYookus zawsze jest jakiś sprytny trik. W canonie przytrzymywalo się jakieś klawisze i ciągnęła tylko z czarnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mYookus: Polecam drukarki Brother, każda z ich drukarek przy wydruku czarno białym po prostu wydrukuje bez stękania o braku koloru. A tusze - zamienniki po 1.50zł na allegro xD No i są trwałe, ja już mam swoją ponad 8 lat...
Epson, HP, Canon na to nie pozwolą. Brother to taki "otwarty" producent.
  • Odpowiedz
właściwie to chyba wszystkie gównodrukarki za 99 zł tak mają.

@Serghio: bo firmy te robią kasę na materiałach eksploatacyjnych od zawsze, dlatego. Brother droższy trzykrotnie, ale potem drukowanie jest jak za darmo i nie ma tych debilnych ograniczeń
  • Odpowiedz
Brother to samo ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tyle, że zamienniki po 3zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MatexN: nie ma. W ustawieniach drukowania dokumentu wybierz "druk czarno-biały czy tam odcienie szarości" i wystartuje bez problemu. Błąd wyskakuje bo masz wybrany domyślnie druk kolorowy w opcjach, a drukarka nie wie czy w wordzie masz sam tekst czy dodałeś obrazek i będzie jednak kolor
  • Odpowiedz
wymieniłem atramentowego Epsona na laserowego Samsunga bym jednym z lepszych dni w moim życiu. Nie wiedziałem, że życie możne być tak piękne.

@resuf: ale za to Twoje życie przestało być takie kolorowe (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@resuf: a co jesli drukuje glownie obrazki, focisze i inne badziewie w kolorze i na polysku?
i pytam powaznie, bo lada dzień #!$%@?ę atramentówkę na strzępy!!
  • Odpowiedz
@Pie_Czar: A w takim przypadku to powiem Ci, że...


U mnie drukarka ma za zadanie wydrukować ciurkiem 200 stron dokumentów, nie zaciąć się i wołać o nowy toner po wydrukowaniu 10 000 stron. Mój Samsung spełnia te wymagania.
  • Odpowiedz