Wpis z mikrobloga

  • 548
Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej telewizji, pokazuje przerysowany i zakłamany obraz typowej polskiej rodziny z trójką dzieci gdzie dzieci wszystko mają ,ciuchy,własne pokoje, kieszonkowe,i wgl wszystko co najlepsze a w rzeczywistości prawda jest zgoła odmienna a gowniaki w serialu to rozwydrzone bachory w które mają za dużo w dupie rupie, poza tym pokazuje szczęśliwych rodziców w sile wieku gdzie tatuś na spokojnie pracuje na kompie w domciu, zero stresu i wgl wyjebka a mamusia pracuje sobie w jakimś tam korpo, oboje zadowoleni, uśmiechnięci i zawsze szczęśliwi z życia i zadowoleni ze swoich pociech, zarabiający spoooro powyżej średniej krajowej. Pozdro pelikany. #rakcontent #telewizja #seriale trochę #polskiedomy #zarobki
atrax15 - Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej ...

źródło: comment_4XX2SpcQpRWL06Yc5dbOwtq2iGf0ChhB.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@pablito1987: z moich znajomych to taki dom z prawdziwego zdarzenia ma 1 rodzina, oczywiscie ich rodzice to doktorzy (w znaczeniu medycyna), a reszta tak ma klitki w duzych miastach 35-50m2 na 30 letni kredyt, albo wynajmowane i ledwo dają radę, ogolnie w Polsce wg statystyk GUS, to tylko kilkaset tysiecy ludzi stać na dom (aczkolwiek tez w kredycie), pomijam DG, gdyz na nie nie obczajałem statystyk zarobkowych (a jest aktywnych +
  • Odpowiedz
@atrax15 Tak. A rodzice są na tyle tolerancyjni, że mamusia wie, że jej syn jest ze swoją dziewczyną w kiblu i czeka spokojnie na swoją kolej, aż ona skończy mu robić loda
  • Odpowiedz
@atrax15: jak ogolnie hejtuje, tak tutaj akurat podoba mi sie ta rodzinka.pl, ma serial klimat, i nie powiem że kilka razy na nim prychłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@atrax15: Jak można traktować jakiś tan serial jako "prawdziwe" przedstawianie czegoś ? XD Kierwa już się boję jak bardzo zakłamane dla ciebie są Na dobre i na złe czy inny doktor house albo Swiat według kiepskich xd
  • Odpowiedz
@atrax15: mieszkam niedaleko w rodzinie na podobnym poziomie i napiszę Ci co potrzeba:
1. Kredyt na dom w tej okolicy w 2008 roku: 500-700 tysięcu
2. Zarobki: średnia warszawska razy 2 osoby czyli jakieś 2 x 8000 brutto
3. Trochę szczęścia żeby nie trafiła Cię ciężka choroba ani żadne z Twoich dzieci
4. Zacięcie, odrobina rozumu i dużo ciężkiej pracy

P.S. Moi rodzice 25 lat temu zaczynali od najniższej krajowej
  • Odpowiedz
  • 3
@atrax15 kto powiedzial, że typowy obraz polskiej rodziny, serio takie życie jak oni maja to nie luksus i wcale nie rzadkość chyba ze w Polsce B.
  • Odpowiedz
@atrax15 A gdzie tam jest powiedziane że to "typowa Polska rodzina"?
To po prostu rodzina z warszawskiej klasy średniej. Sam miałem w domu podobnie z tą tylko różnicą że nie mam rodzeństwa.
Wielu moich znajomych dokładnie tak żyło.

Po co ten ból dupy? Nie można raz pokazać w TV czegoś pozytywnego? Zawsze musi być tylko walka o przeżycie klasy robotniczej z Polski B?
  • Odpowiedz
@atrax15: Właśnie w tym serialu jest pokazana typowa, normalna, polska rodzina. Nie statystyczna, ale normalna. Wiadomo, że jak dzieci mają rodziców, którzy są w stanie im zawsze kupić coś fajnego to będą lekko rozwydrzone. Chyba za dużo czasu przesiedziałeś w blokowiskach i nie wiesz, że od premiery Kiepskich standardy w Polsce się zmieniły.
  • Odpowiedz