Wpis z mikrobloga

  • 548
Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej telewizji, pokazuje przerysowany i zakłamany obraz typowej polskiej rodziny z trójką dzieci gdzie dzieci wszystko mają ,ciuchy,własne pokoje, kieszonkowe,i wgl wszystko co najlepsze a w rzeczywistości prawda jest zgoła odmienna a gowniaki w serialu to rozwydrzone bachory w które mają za dużo w dupie rupie, poza tym pokazuje szczęśliwych rodziców w sile wieku gdzie tatuś na spokojnie pracuje na kompie w domciu, zero stresu i wgl wyjebka a mamusia pracuje sobie w jakimś tam korpo, oboje zadowoleni, uśmiechnięci i zawsze szczęśliwi z życia i zadowoleni ze swoich pociech, zarabiający spoooro powyżej średniej krajowej. Pozdro pelikany. #rakcontent #telewizja #seriale trochę #polskiedomy #zarobki
atrax15 - Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej ...

źródło: comment_4XX2SpcQpRWL06Yc5dbOwtq2iGf0ChhB.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@atrax15: ja dostawałam raka za każdym razem jak to widziałam. Na szczęście od kilku miesięcy nie włączyłam telewizora ani na minutę i jak reka odjął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aha jeszcze jedno, dla wszystkich maciusiow którzy myślą że to jest taka typowa polska rodzina,i lekkim #!$%@? dorobi się za kilka kilkanaście lat podobnego domu i stylu życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@atrax15: jak ktos studiuje medycyne/stomatologie/wete jakis ogarniety kierunek scisly na dobrej polibudzie to jakim #!$%@? mialby sie nie dorobic?
Takiego domu dorobili sie moi rodzice zarabiajacy w granicach sredniej krajowej. Rodzinka ma dom na kredyt
  • Odpowiedz