Wpis z mikrobloga

  • 548
Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej telewizji, pokazuje przerysowany i zakłamany obraz typowej polskiej rodziny z trójką dzieci gdzie dzieci wszystko mają ,ciuchy,własne pokoje, kieszonkowe,i wgl wszystko co najlepsze a w rzeczywistości prawda jest zgoła odmienna a gowniaki w serialu to rozwydrzone bachory w które mają za dużo w dupie rupie, poza tym pokazuje szczęśliwych rodziców w sile wieku gdzie tatuś na spokojnie pracuje na kompie w domciu, zero stresu i wgl wyjebka a mamusia pracuje sobie w jakimś tam korpo, oboje zadowoleni, uśmiechnięci i zawsze szczęśliwi z życia i zadowoleni ze swoich pociech, zarabiający spoooro powyżej średniej krajowej. Pozdro pelikany. #rakcontent #telewizja #seriale trochę #polskiedomy #zarobki
atrax15 - Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej ...

źródło: comment_4XX2SpcQpRWL06Yc5dbOwtq2iGf0ChhB.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@atrax15: kilka lat temu jak jeszcze nie pracowałem to też tak myślałem, ale teraz widzę, że takich szczęśliwych rodzin jest naprawdę sporo i tak jak inni ci piszą - nie trzeba być Elonem Muskiem, żeby w wieku >35 lat postawić dom jednorodzinny i mieć kasę na 2 auta XD

Teraz tylko mam dylemat czy ukazywanie takiej rodziny wpływa pozytywnie czy negatywnie na życie ludzi uboższych, którzy ten serial oglądają. No bo
  • Odpowiedz
@Corranh: ładnie zobrazowane ile ludzi w Polsce moze pozwolic sobie na kupno domu, pracujący na uop w przesiebiorstwach powyżej 9 osób, poniżej 9 osób były znaleziska na wykopie, jest jeszcze słabiej. DG nie sa uwzglednione (ich jest około 4mln w tym zawieszonych), ludność w Polsce około 38mln mieszkańców. Więc moja 1 znajoma rodzina, czy twoich kilkanaście nie ma znaczenia. Tylko niewielki odsetek moze pozwolic sobie na ciekawe życie.
k.....5 - @Corranh: ładnie zobrazowane ile ludzi w Polsce moze pozwolic sobie na kupn...

źródło: comment_SvbIIbk77LitRbiVnIgUjzsKgpyFa8Q2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@atrax15 najlepsze w tym serialu jest to że ta cała matka jest taka prozdrowotna, zwraca uwagę co daje rodzinie do jedzenia, a przez większość serii na stole stoi coca-cola. Ja #!$%@? rozumiem że hajs z reklam, ale czy scenarzyści słyszeli kiedyś o konsekwencji?
  • Odpowiedz
rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej telewizji


@atrax15: w sumie widziałam z 15min tego serialu i muszę potwiedzić. Jest straszliwie sztuczny i przerysowany. Aktorstwo poniżej jakiejkolwiek krytyki.
  • Odpowiedz
  • 2
@atrax15 nie mierz wszystkich swoją miarą, mojej rodzinie było dużo bliżej do rodziny z rodzinki.pl, niż z Kiepskich i mnie ten serial śmieszył. Wbrew pozorom wiele ludzi nie dorasta w patologii, ale w normalnych domach pod miastem.
  • Odpowiedz
to się sprzedaje, to co maja zrobic serial o rodzine mieszkającej w mieszkaniu socjalnym , tatuś alkoholik zapieprza na kartę zegarowa od 6 do 20 za 1500zl , matka dorabia w burdelu , a dzieci łażą głodne do szkoły bez śniadania


@orbitowski:
Nie przesadzaj w drugą stronę. Był serial Bulionerzy, który wcale takiego obrazu nie kreował, a mimo to przedstawiał rodzinę, która była dość blisko uśrednionej polskiej rodziny.
  • Odpowiedz
@atrax15: To jest jak najbardziej realne. Sam mam trójkę dzieci, i życie na takim samym, jak nie lepszym, poziomie(łącznie z pracą, maks 6h dziennie i 50% z domu) a ledwo co skończyłem 30 lat. Karierę zawodową zaczynałem od 800 zł na rękę i do wszystkiego doszedłem sam. Da się.
  • Odpowiedz
@atrax15 no właśnie trochę to za proste dlatego kłuje w oczy, ale według mnie telewizja powinna pokazywać i stawiać za wzorzec ludzi, którzy odnieśli jakiś tam sukces a nie jakichś biedaków bez ambicji
  • Odpowiedz