Wpis z mikrobloga

  • 548
Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej telewizji, pokazuje przerysowany i zakłamany obraz typowej polskiej rodziny z trójką dzieci gdzie dzieci wszystko mają ,ciuchy,własne pokoje, kieszonkowe,i wgl wszystko co najlepsze a w rzeczywistości prawda jest zgoła odmienna a gowniaki w serialu to rozwydrzone bachory w które mają za dużo w dupie rupie, poza tym pokazuje szczęśliwych rodziców w sile wieku gdzie tatuś na spokojnie pracuje na kompie w domciu, zero stresu i wgl wyjebka a mamusia pracuje sobie w jakimś tam korpo, oboje zadowoleni, uśmiechnięci i zawsze szczęśliwi z życia i zadowoleni ze swoich pociech, zarabiający spoooro powyżej średniej krajowej. Pozdro pelikany. #rakcontent #telewizja #seriale trochę #polskiedomy #zarobki
atrax15 - Uważam że serial #tvpis rodzinka.pl to jeden z największych raków polskiej ...

źródło: comment_4XX2SpcQpRWL06Yc5dbOwtq2iGf0ChhB.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@atrax15: a czemu serial ma koniecznie odzwierciedlać rzeczywistość? (pomijając, że wielkimi bogaczami to oni raczej nie są) W innych krajach jest podobnie, myślisz, że np Suits idealnie pokazuje rzeczywistość nowojorskiej kancelarii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej to gówno, a pokazywaniem Kożuchowskiej mogliby mnie torturować
  • Odpowiedz
@kirk85 Myślę że rodacy kombinują i będzie jednak kilka procent więcej niż w oficjalnych danych plus jak sam napisałeś przedsiębiorcy.
Teraz patrzymy tylko na większe miasta i odcinamy Polskę B i wychodzi na to że dla wielu ludzi to jest Polska rzeczywistość bo tak żyją oni sami, ich sąsiedzi, ich znajomi.
To teraz wróćmy do tematu. Czemu do cholery nie można zrobić jednego serialu o części społeczeństwa której się wiedzie dobrze? Ile
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
No powiem że nie spodziewałem się takiego wysrywu komentarzy( ͡° ͜ʖ ͡°) i bardzo #!$%@? dobrze! Serial o tym serial o tamtym,co za problem,a co oni mają czego ja nie mógłbym mieć?przecież to normalna rodzina,klasa średnia,to przecież normalne etc i inne,to teraz wam coś powiem głupie gowniaki,na razie to macie mleko pod nosem i mieszkacie z mamusia i tatusiem w bloku w M3 na 2 piętrze gdzie mamusia
  • Odpowiedz