Wpis z mikrobloga

Naprawdę za taki DB nic nie robiłem! Miód, boziu oby nowa seria była tak dobra jak ta saga! Ten pojedynek jeden z najlepszych w Super, dynamika, widać że goni ich czas, wszyscy są wykończeni, mimo to się nie podają i przekraczają kolejne granice!

Coś czuję że w kolejnej sadze, Lodówka poprosi o pomoc drużynę Z, w walce z tym legendarnym wojownikiem.

#dragonballsuper #dragonball #anime
Hejtel - Naprawdę za taki DB nic nie robiłem! Miód, boziu oby nowa seria była tak dob...
  • 6
@Hejtel: Rozczarowało mnie: zrobienie pipy z Gohana i - niezrozumiałe wsadzenie C17 do rangi głównego bohatera, który zginął, ale przeżył xD No jak to tak... Scena walki Goku i Freezera z Jirenem byłaby ok, gdyby nie ten C17, którego pojawienie się zepsuło mi cały klimat w przedostatnim odcinku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zastanawiam się, czy w ogóle to jeszcze możliwe, żeby Gohan był reaktywowany, przecież ćwiczył z
@ja_tu_tylko_rysuje: hui z gohanem mial swoje 5 minut 2 razy wystarczy, czas sie skupic na gotenie moze cos ciekawego z trunksem wymysla, generlanie bylbym nawet za tym (skoro koniec DBS) zeby nawet zrobili 10 odcinkowy mini serial co te male #!$%@? wyprawialy na tej wyspie ktora chronil C17
btw Goten ma doklanie takei same predyspozycje co gohan przy czym jako najmlodszy z rasy (mial 7 lat) osiagnal SSJ trenujac z CHICHI??????,