Wpis z mikrobloga

Naprawdę za taki DB nic nie robiłem! Miód, boziu oby nowa seria była tak dobra jak ta saga! Ten pojedynek jeden z najlepszych w Super, dynamika, widać że goni ich czas, wszyscy są wykończeni, mimo to się nie podają i przekraczają kolejne granice!

Coś czuję że w kolejnej sadze, Lodówka poprosi o pomoc drużynę Z, w walce z tym legendarnym wojownikiem.

#dragonballsuper #dragonball #anime
Hejtel - Naprawdę za taki DB nic nie robiłem! Miód, boziu oby nowa seria była tak dob...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hejtel: Rozczarowało mnie: zrobienie pipy z Gohana i - niezrozumiałe wsadzenie C17 do rangi głównego bohatera, który zginął, ale przeżył xD No jak to tak... Scena walki Goku i Freezera z Jirenem byłaby ok, gdyby nie ten C17, którego pojawienie się zepsuło mi cały klimat w przedostatnim odcinku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zastanawiam się, czy w ogóle to jeszcze możliwe, żeby Gohan był reaktywowany, przecież ćwiczył
  • Odpowiedz
@Hejtel:

(...) widać że goni ich czas, wszyscy są wykończeni, mimo to się nie podają i przekraczają kolejne granice!

Przez chwile myslałem ze mówisz o animatorach xD
  • Odpowiedz
@ja_tu_tylko_rysuje: hui z gohanem mial swoje 5 minut 2 razy wystarczy, czas sie skupic na gotenie moze cos ciekawego z trunksem wymysla, generlanie bylbym nawet za tym (skoro koniec DBS) zeby nawet zrobili 10 odcinkowy mini serial co te male chujki wyprawialy na tej wyspie ktora chronil C17
btw Goten ma doklanie takei same predyspozycje co gohan przy czym jako najmlodszy z rasy (mial 7 lat) osiagnal SSJ trenujac z
  • Odpowiedz