Wpis z mikrobloga

  • 0
@BySpeedy wyprzedzać Cię może zarówno samochód jak i motocyklista, jeśli nie zauważysz samochodu i w niego wjedziesz to prawdopodobnie uszkodzisz swój samochód i samochód ten w którego wjechales, jak wjedziesz w motocykliste robi się już niebezpiecznie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Szarozielony Ale nie traf na mnie w swojej żałosnej puszeczce jak będę ciężarówką jechał co? Bo przecież to, że wybrałeś bardziej ryzykowny środek transportu zwalnia mnie z uwazania na ciebie.
  • Odpowiedz
  • 5
@Szarozielony No i co? Będziesz mnie wyprzedzał to skręcę w lewo. Najwyżej potem będę wszystkim tłumaczył, że w martwej strefie byłeś, może niższy mandat dostanę. Tobie to i tak nie pomoże ale co tam. Większy ma zawsze rację.
  • Odpowiedz
@Bachal: nie już chciałem to stereotypowe myślenie o zapieprzajacych motocyklistach porzucić, ale nie minęła chwila i już jakiś baran na 50 mija mnie grubo ponad setka ()
  • Odpowiedz
@Bachal: najwyraźniej. Dlatego nie znoszę tego towarzystwa bo próbują robić ze swojego hobby jakaś pieprzona religie, gdzie każdy ma sie do nich dostosować. Tylko oni nie moga dostosować sie do przepisów niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BySpeedy: Mój kolega zginął w ten sposób. Kierowca auta zajechał mu drogę, bo nagle zaczął skręcać w lewo jadąc z naprzeciwka. Są zapisy monitoringu, był sąd, 100% wina kierowcy samochodu. W sądzie powiedział, że sprawdził czy nie jedzie SAMOCHÓD, a motocykla się NIE SPODZIEWAŁ. Szkoda mi go, młody chłopak i ma #!$%@?. Ale kolega ma gorzej, bo nie żyje.

Tak że nie kiśnij, tylko się rozglądaj. Moto naprawdę słabiej widać,
  • Odpowiedz
@Bachal: Nie no jasne, bo w koncu spokojnie jezdzacych motorow jest tak wiele. Najwyzej jakies Harleye, ale te slychac juz z daleka. Gowno i gowno, scigacze ZAWSZE #!$%@? jak dzikie i gapiac sie non stop w lusterko sam #!$%@? sie do rowu predzej
  • Odpowiedz