Wpis z mikrobloga

Jak się czujecie z tym, że blizzard chce wywalić master loota i dać tylko i wyłącznie personal loot? Ja jako semi mythic raider jestem #!$%@?. Nie po to ludzie krzyczeli o losowość w dropie legend (na niektórych specach jak nie dostałeś bis legendy w jako jednej z pierwszych 2-3 to mogłeś kasować postać), żeby teraz takie coś się odwalało. Setówek nie ma, normalnego lootu nie ma, transmogów nie ma, secondary staty mają być mocno "znerfione", żeby nie było sytuacji jak z arcano crystalem, więc albo sec staty będą nic nie warte (czyt. mastery od versa czy crita będzie się różniło o 0,001%), albo znowu im nie wyjdzie jak w 7.1.5. Teraz raidowanie będzie tylko dla tych co będą sobie chcieli poprogresować, bo lepszy loot będzie z M+, o ile w ogóle ten loot będzie miał znaczenie. Tyle dobrze, że na chescie, głowie i naramach nie będzie titanforge, a na broni max +10 ilvl.
#worldofwarcraft
  • 14
@Bezzalogowy: Nope. Blizzard powiedział, że teraz będą tylko 4 wyglądy na raid (cloth, mail, leather, plate) i mają być związane ściśle z raidem. Po wyglądzie mail setu z Uldir można wnioskować, że nowe sety będą #!$%@? i robione pod klasy które mają najmniej się wyróżniają (mage, rogue, hunter, warrior) na czym ucierpią takie klasy jak DK który powinien mieć czaszki i kości w secie, pal który powinien mieć jarzeniówki itd.
@
@marv0oo: Setówki to był kolejny problem przy balansowaniu klas, rozumiem że bonusy były fajne itd. zawsze coś nowego, innego ale dla mnie tak jak mówiłem gearu mogłoby nie być. Każdy przejaw rng jest dla mnie niekorzystny, chociaż w mmo takim jak wow pewnie nie da się totalnie wykluczyć tego aspektu gry, niektórzy mówią że to jest fajne, inni odwrotnie. Frustrujący jest fakt, że podczas 15 killa bosa ZNOWU nie leci setówka
@marv0oo brak setowek dosyć mocno deprecjonuje ML-a do tego z personal loota jest chyba jeden item więcej albo szansa na niego przy tej samej ilości graczy. Dodatkowo przedmioty z personala mogą być przekazane innej osobie.

ML był #!$%@? dla klas które miały słabe bonusy z setów, bo dostawał je jako ostatnie

Mnie się tylko nie podoba system WF/TF jest to całkowita porażka
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Spoko, tylko jak masz pecha, to bis trinket dostaniesz pod koniec raid tieru, kiedy kolega z tym samym specem dostanie je 3, z czego każdy następny będzie z lepszym ilvlem. Niby można oddawać itemy z personala, ALE tylko jeśli mają mniejszy ilvl. Czyli jak nosisz ringa 910 ilvl z bis statami, a dostaniesz ringa 915 z najgorszymi statami, to nie możesz go oddać, więc item do vendora.
Personal nie rozwiązuje
@sadazin: A z trinketami tak nie ma? Draugh of souls na furry warriorze na NH? CoF? Teraz będzie tylko gorzej, bo nie będzie ŻADNEJ kontroli nad itemami. Gear check jest #!$%@?? Sorry, ale to #!$%@? logiki xD To tak jakbyś powiedział, że zbieranie kart w TCG jest #!$%@?, bo spowalnia tworzenie talii. Sorry, ale to jest nierozerwalna część tego gatunku.