Wpis z mikrobloga

@halko24 Możesz jeszcze zobaczyć w menedżerze zadań zakładkę procesy. Na dole jest przycisk pokaż wszystkie, czy coś w tym guście. Wciśnij go i ustaw procesory według życia cpu (dwuklik na odpowiednią zakładkę).

Potem zrób screena. Zobaczymy co tam jest.
@halko24: jest taki program (nie pamietam teraz nazwy) ktory pokazuje Ci bardziej szczegolowo procesy w menadzeze zadan. Dzieki temu udalo mi sie wychwycic problem, ktory ja mialem. U mnie problem byl w tym, ze w ustawieniach karty sieciowej mialem zaznaczona opcje "wake up on magic packet" czy cos w tym stylu. Po wylaczeniu tego komputer zaczal pracowac poprawnie. Ale wylapalem to wlasnie w taki sposob.
@halko24 Poszukaj na necie hasła win7 autostart. Jak ogarniesz to daj screena programów, które tam masz, ale na dzień dobry zacząłbym od całkowitego usunięcia AVG.
@halko24 Steama, origina i ona od hp wywal. Ten górny może odpowiadać za drukarkę, ale na oko i tak się włączy przy okazji samego drukowania. Nie musi wstawać razem z systemem. AVG wywal całkowicie jako program.
@krabat: ok wszystko zrobione
podczas przeglądania stron na mozilli mniej więcej na środku monitora widzę jakby "zmarszczkę" taki pasek i obraz troche się przycina, czy pada grafika a może coś ze sterownikami?