Wpis z mikrobloga

Ktoś chętny na kurve?

Wykop/cycki

#achtungdiekurve

@Srok: @Pendzel: @Oskarek89: @Solitary_Man: @BDJQP: @poznaniak: @kkb1: @PanBulka: @Markos90: @kravi93: @Sindarin: @wikkktor: @draqul: @kolorowy_jelonek: @Tiermes: @jacekn67: @PanKawa: @odpowiedz_brzmi_nie: @xerez: @OrestesGaolin: @zurawinowa: @WOiOwnik: @KrolJulian: @Scorpio412: @cineczeq: @edytq: @Supercoolljuk2: @Kozzi: @mikolach: @kokaina: @filoop: @kamdz: @Krasiu: @endl3ss: @mateuszo: @AuroraLupus: @Derp: @bardzospokojnyczlowiek: @wolfik92: @vifonpikantny: @broken: @voyageur: @Hajdzik: @gac3k: @orchis1565: @Pluton92: @miki4ever: @FFFUUU: @Pronk: @mass: @Amadeo95: @erykwks: @mejsieq: @Wiceps: @Bimbermaeister: @suhy: @zdechly_jez: @McLukas: #

Odpowiedz

Broken 2 godz. temu [zgłoś]

@broken: @zurawinowa: @WOiOwnik: @Krol_Julian: @Scorpio412: @cineczeq: @edytq: @Supercoolljuk2: @Kozzi: @mikolach: @kokaina: @filoop: @kamdz: @Krasiu: @endl3ss: @mateuszo: @AuroraLupus: @Derp: @bardzospokojnyczlowiek: @wolfik92: @vifon_pikantny: @broken: @voyageur: @Hajdzik: @gac3k: @orchis1565: @Pluton92: @miki4ever: @FFFUUU: @Pronk: @mass:

Broken 2 godz. temu [zgłoś]

@broken: @vifon_pikantny: @broken: @voyageur: @Hajdzik: @gac3k: @orchis1565: @Pluton92: @miki4ever: @FFFUUU: @Pronk: @mass:

Wszystkie

Mój Wykop

Napisz na mikroblogu

CanisLupusLupus 1 min. temu

Messi czy Ronaldo? Ronaldo czy Messi? Niedzielni kibice niech się spierają, ale już od kilku lat jest jeden, i tylko jeden, piłkarz godzien miana najlepszego na świecie.

WallyGator 31 sek. temu

@CanisLupusLupus: Nieprzerwanie najlepszy bramkarz świata :>

parachutes 3 godz. temu

Nie lubię Ronaldo. Mam nadzieję, że dzisiaj Hiszpanie dokopią 3:0 Portugalii. #euro2012 #sport #pilkanozna

CzajnaSeczen 15 min. temu

@parachutes: Patrz, mam te same odczucia, ale teraz jest moda na hejtowanie Hiszpanii prawie jak Ronaldo. ;)

parachutes 4 min. temu

@Czajna_Seczen: Nigdy mnie te mody nie obchodziły jakoś szczególnie :) Żałuj, że nie widziałeś dyskusji jaką stoczyłem z jednym z kolegów, który skasował potem wpis ;)

więcej (13)

Obserwowani polecają

47

Poznań 1970. 3 lesio
knz

64

samojałowiące się klamki z miedzi w szpitalu 9 margitsziget

87

80% światowego złota może istnieć tylko na papierze 8

tmkwu

pełna lista

Ostatnio popularne

2353

AMA - Jędrek, kapitan zamku Chojnik 769

1445

Bilety Euro2012 dla Rządu Polskiego na Ebay-u 151

1307

Polska ciemnota umysłu 327

1209

Przedsiębiorca siedzi dziewiąty rok w areszcie śledczym! 75

1128

"Poranny W-F" znika z anteny Eski ROCK. Wojewódzki i Figurski wyrzuceni z radia! 300

1123

Groupon współpracuje z naciągaczami 78

1079

Jak Siódemka rozjeżdża paczki... 161

905

Zaufaj mi, jestem inżynierem... 69

904

Najbardziej chory pracownik w Polsce 123

898

Nieładna zagrywka Facebooka: przekierował e-maile na swoje serwery 99

Przydatne linki...

Idea Wykopu

Regulamin

Reklama

Blog

Polityka prywatności

Pomoc i FAQ

Kontakt

Archiwum

Ranking użytkowników

Osiągnięcia

Katalog grup

Dodatki

Dla programistów

Wykop Poleca

Quiz

Zamów koszulkę

wykopane

wykopalisko

komentarze

Popularne tagi...

hardware humor haxball internet technologia hardkorowy koksu rozrywka nauka programowanie software sztuka 2012 Euro Internet Polska Rosja USA Unia ceny ciekawostki ekonomia film fizyka gospodarka historia kosmos fejsbuk mapa narkotyki pasaż niemcy ochrona podatki ogłoszenia policja polityka praca prawa prawo strefa woda wojna wypadek
  • 8