Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cineczeq

Cineczeq

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22626
  • Znaleziska 5750
  • Mikroblog 16876
  • Obserwujący 97
  • Obserwowane 120
America
America
9 godz. i 54 min temu
  • 0
Babo co tyle analizujesz. Nie ma karniaka.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 9 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@America: Według zaleceń musi obejrzeć WAR w różnych tempach. Tak więc nawet jak po 1 widać, to powinna kolejny raz.
  • Odpowiedz
Mr_A
Mr_A
12 godz. i 46 min temu
  • 4
Często jak bywam w UK to wezmę sobie na szybki lunch tzw. meal deal czyli tani zestaw kanapka+ mała paczka czipsów + napój. Meal deal jest tam bardzo popularny i można go dostać w większości sklepów.
Zastanawiam się czemu jeszcze nikt na to nie wpadł w Polsce, chociażby taka żabka - kanapka, mała przekąska i napój. Albo pójdźmy dalej: małpka, szlugi i kanapka dla typowego robola przed robotą. #zabka #
Mr_A - Często jak bywam w UK to wezmę sobie na szybki lunch tzw. meal deal czyli tani...

źródło: DED6615B-BD63-46B1-AF66-84827BEB5CE0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 12 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@Mr_A: Meal deal powstał po to, aby zachęcić osoby do przybycia do tego sklepu. Takie Tesco na tym sporo traci. :P
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
wczoraj, 02:31:27
  • 990
PremeditatioMalorum

źródło: comment_1656316018DGIRbzvf4GIkM

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq wczoraj, 06:38:50 via Wykop
  • 4
@teluch: Miałem Suzuki Celerio z 2016 bez klimy favbrycznie. Tylko nawiew.
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
przedwczoraj, 20:59:00
  • 1
#mecz kusi ta Brazylia Szkocja, ale no nie wiem. Szkoda że nie dali grupy A o tej godzinie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq przedwczoraj, 21:00:28 via Wykop
  • 1
@Atomus: Założenie było pod Polskę, żebyśmy się śmiali, że nawet wtedy odpadli, a oni przechytrzyli organizatorów i odpadli jeszcze wcześniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq przedwczoraj, 20:35:59
  • 0
#mecz 2:0 to niebezpieczny wynik, mogli nie strzelać.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq przedwczoraj, 12:40:57
  • 3
#polityka #stanowski #kanalzero #bekazpisu

No nie ma rady, jak pan prezydent zawetuje już ustawę anty patostreamom należy jak najszybciej zorganizować walkę Kacprzyka z tym sygnalistą w formule MMA. Inaczej nie wiadomo kto ma rację.

Pozdro z Brighton, dobrą robotę robicie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
przedwczoraj, 12:42:52 via Android
  • 1
@Cineczeq: e tam zaraz walczyć. Kto głośniej ryknie ten ma rację i fajrant.
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq 23.06.2026, 22:02:09
  • 6
#mecz Obrzydliwy mecz xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 23.06.2026, 08:19:30
  • 0
#tibia Nabrał Hans ludzi na powrót, a teraz znerfi a ludziom będzie żal kończyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vadzior
Vadzior
23.06.2026, 09:42:23 via Wykop
  • 1
@Cineczeq: a co znerfili? bo patrze w news i tam same jakieś fixy problemów/błędów, a nie nerfy
  • Odpowiedz
Orinosuke
Orinosuke
23.06.2026, 09:46:23 via Wykop
  • 0
tym razem sie udało bez nerfów, czekamy na następny tydzień xD
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3
21.06.2026, 20:31:35
  • 0
#mecz Dopóki na boisku jest Taremi to Iran nie ma szans strzelić gola
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 21.06.2026, 20:32:24 via iOS
  • 0
@kocham-pati-3: Sędzia* xD
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq 21.06.2026, 20:30:59
  • 3
#mecz Jak sędziowie boją się USA XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 20.06.2026, 18:21:44
  • 0
#mecz Oho i jest honorowa bramka, jak nasze Orły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 19.06.2026, 21:00:53
  • 4
#mecz No kruwa sędzia gra na czas dla USA. Niech teraz nie wchodzi przez minutę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 19.06.2026, 19:20:32
  • 0
#mecz Niestety
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 17.06.2026, 19:07:05
  • 1
Przypominam, że o 22:00 ITZ COMMIN' HOM' #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq
Autor
17.06.2026, 19:34:45 via Wykop
  • 0
@DAISY128: To ciekawe, bo pół fb i pół prasy już zawalone tym tekstem. xD
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq 17.06.2026, 19:01:02
  • 6
#mecz Europa miała obrzydliwy pogrzeb. xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
17.06.2026, 19:01:31 via Wykop
  • 1
@Cineczeq: Najlepsza z Europy była Francja, która i tak jest z Afryki
  • Odpowiedz
odislaw
odislaw
17.06.2026, 19:03:03 via Wykop
  • 1
@jmateuszj: chyba jednak Niemcy
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq 17.06.2026, 11:25:18
  • 0
#strumyk #stream Poleci ktoś jakiś stream polsat news? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq
Autor
17.06.2026, 16:54:13 via iOS
  • 0
@krzysztof_wu: zawsze przerywa non stop.
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq 16.06.2026, 21:04:19
  • 0
#mecz Ale ładny. :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq 15.06.2026, 12:49:42
  • 8
#tibia W ramach nudy wpadłem na pomysł zrobienia fizycznego bota na auto heal/mana czy afk runki w depo. Wszytsko na arduino więc nic nie będzie na komputerze zainstalowane. Kamerka skierowana na ekran będzie czytać pasek zdrowia/many i dzięki Pythonowi jak na ekranie pasek zielony albo niebieski spadnie o x% to poruszy serwem i wciśnie odpowiednie klawisze manualnie. Inżynierem się jest a nie bywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Cineczeq - #tibia W ramach nudy wpadłem na pomysł zrobienia fizycznego bota na auto h...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq
Autor
15.06.2026, 15:12:14 via iOS
  • 1
@3Djdjfjw482: Jak mają wykryć cos, co nie jest w komputerze i fizycznie klika przycisk klawiatury? :P
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq
Autor
15.06.2026, 18:00:26 via iOS
  • 0
@coccolino_: @tehniick @3Djdjfjw482 @6kuma
Zrobione. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obsługuje 4 hotkeye a kamerkę wyłapuje z pingiem około 50-100 ms. Analizuje poziom many i hp w interwałach po 50 ms xD Jestem przekonany, ze mógłbym to sprzedać jakimś tryhardom. Czas odłożyć kabelki na kolejne pół roku aż znowu coś mi przyjdzie do głowy zautomatyzować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq
Autor
15.06.2026, 18:05:48 via iOS
  • 0
Cineczeq

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq
Autor
15.06.2026, 20:02:41 via iOS
  • 1
@3Djdjfjw482: No oczywiście że mam przedział, nawet samo wciśnięcie trwa losowy czas. :D
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq
Autor
16.06.2026, 20:03:38 via Wykop
  • 1
@andr11u: Tak, tylko nie wiem jak działa soft cipów,a le będą widzieli, że klawiatura jest "nietypowa". :P
0
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq 15.06.2026, 18:10:47
  • 1
#mecz No brakuje tu Polski z meczem otwarcia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
15.06.2026, 18:15:24 via Wykop
  • 0
@Cineczeq: i meczem o wszystko i meczem o honor
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq 14.06.2026, 20:45:51
  • 5
Japonia gra coraz lepiej czyli zaraz bramka dla Japonii.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Mordechaj Goldenberg

  • Główny Rabin Wykopowej Gminy Żydowskiej. Biegam, skaczę, kibicuję, uprawiam sport, lubię pokerka. A politycznie? Libertarianin, zwolennik austriackiej szkoły ekonomii, minarchista, racjonalista, popieram liberum veto i politeję szlachecką. (・へ・) Nie znam się, to się wypowiem. (・へ・)
  • Londyn/Białystok
  • http://www.Wypokowym.pl
  • Cineq@Jest.com

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.06.2013

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 30.12.2012

    Komentator
  • VIP
    od 19.06.2013

    VIP
  • Kałasznikow
    od 19.03.2013

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 20.06.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.09.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.09.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking