Wpis z mikrobloga

#wot mam takie pytanie jakbym chciał od czasu do czasu sobie pograć i posiadam skorpion G to jakie porady, wyposażenie, załoga, czy tym gra się na campę? wolałbym być bliżej bo tak bardziej lubię, campa mnie nudzi, nadaje się on do tego?
  • 15
  • Odpowiedz
@saimonm Ja mam dosyłacz lornetkę i siatę, choć jak dla mnie to też nie najlepszy wybór, gdyż to działo to trochę rozrzutnik mimo wszystko, a do tego camo średnie. Do tego lubię agresywną grę, więc czasem gram jak lekkim medem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Gówno prawda. Markowałem kumplowi jego Skorpiona, ciągle 1 linia a na bitwach X grałem jak taki lekko campiący med X. W czasach wszechobecnego goldu na randomach pancerz jest mniej istotną rzeczą. Liczy się mobilność i działo, a obie z tych rzeczy ma Skorpek. Chociaż nie mówię, że nie da się wymarkować samym graniem jak typowy TD.
  • Odpowiedz
@Ponczo88: to lipa jak tyły a i dodałbym, że jest to jedyna VIII, ale mam jakieś doświadczenie w grze. Ogólnie to RHMem to nie mogłem się dogadać tak jakbym chciał, ale liczę, że skropion jest szybszy i to mi się podoba i może uda się to wykorzystać.
  • Odpowiedz
@saimonm: dosyłacz, stabilizator (zawsze lepszy niż skupianie), lornetka. Tak grałem. Możesz dać siatkę zamiast lornetki,ale to już zależy od Twojego stylu gry. Ja kocham spot i uwielbiam widzieć przeciwniki na długo przed. W takim razie graj pasywniej, jedynie na topce można sobie duuużo pozwolić. Ale już sam fakt, że nei lubisz kampy powinien Ci dać odpowiedź :) Ja Ci tylko powiem, że da się w 1 linii, jest trudniej, ale warto.
  • Odpowiedz
@Nooser: Chyba sobie kpisz. Skorp wyspotowany jest na 3 hity. A o 1 linii nie ma mowy. Każdy ht albo med od razu ładuje w skorpa,bo jest banalnie prosty do przebicia,zwykły kartonowy td. Nie wspominając już o arcie jak dobrze trafi to 3/4 hp potrafi liznąć. Nie słuchaj tego gamonia @Nooser 'a @saimonm, @Ponczo88 dobrze Ci napisał.
  • Odpowiedz