Wpis z mikrobloga

#wykop #afera #moderacja #syria #rosja #ruskapropaganda Obserwuje afere na wykopie i pasuje napisać o co tu naprawdę może chodzić,bo widzę że dużo osób po prostu zauważyło afere z moderatorami i się dołączyło,coś jak hejt na policje JP bo tak jest modnie.Wszystko zaczęło się gdy moderacja bliżej przyjrzała się temu co się dzieje na tagu Syria,działa tam zorganizowana grupa popierająca Asada,posługując się zachowaniem blizniaczo podobnym do osławionych troli z pewnego wschodniego kraju.Dla niewtajemniczonych Rosja prowadzi taką proasadowską i antymuzułmańską propagande w internecie bo jest jej to na ręke.Celem tej grupy jest aby każdy kto widział tag Syria widział tylko i wyłącznie ich punkt widzenia,a każdy kto ma inne zdanie jest tępiony,dziwnym trafem gdy udzielałem się na tagu syria cała moja aktywność na wykopie niezwiązana z temate zaczęła być komentowana i minusowana przez nich.Antysemityzm,żarty ze zbrodni wojennych,zwykły rasism,ruskapropaganda to w skrócie ich działalność.Nie bez pierwsze znaleziska o aferze miały tag Syria moderacja zaczęła próbować to ogarniać.Tutaj nie chodzi o wojenke z moderacją,ale o kształt tego jak ma wyglądać wykop,zasrany ruską propagandą,znaleziskami o UPA i imigrantami,gdzie każde takie znalezisko śmierdzi propagandą i kłamstwami a w miare ogarniętym miejscem.A tymi co się oburzają na działanie moderacji radzę się cieszyć,w ogarniętym kraju taką działalnością interesują się odpowiednie służby,wy macie tylko ból dupy.Czekam na hejty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 77
  • Odpowiedz
@Gensek: Podałem przykład. lecz widzisz wyraziłem opinie i co kolega Tosca303 napisał do mnie w pierwszym zdaniu ? "następny jebnięty ?" już poleciał na czarną listę.
Z tobą z chęcią podyskutuje bo jesteś kulturalny.
I nie twierdziłem że Assada jest teraz inna alternatywą, lecz nie zgodzę się nigdy na gloryfikowanie dyktatora który przed wojną miał za uszami wiele istnień ludzkich aby się u władzy trzymać.
I gdyby nie Iran i
  • Odpowiedz
@Marcins77:
Kolego,
problemów z Cichymdonem (vel glosnikiem) jest kilka:
- trolluje,
- nie słucha drugiej strony, nie docierają żadne argumenty,
- jest zafiksowany na jedym (zachodnim) punkcie widzenia i wkurza się, gdy któś
  • Odpowiedz
  • 22
@Cichydon ja tam zgłaszam sprzeciw i jeszcze na świadka powołuje Repetowicza ( ͡ ͜ʖ ͡) w kwestii antymuzułmańskiej propagandy Rosji to zapytam tylko o ekipę Czeczenów Kadyrowa w Żandarmerii. Sojusz z muzułmańskim Iranem. Wspieranie muzułmańskiego Egiptu, Algierii i kilku innych krajów. Pisanie czekam na hejty pokazuje, że uważasz się za lepszego od niepiśmiennych idiotów a sztuka dyskusji jest Tobie obca. Nie wiem czy ja lub @
  • Odpowiedz
Owszem,straszenie muzułmańskimi imigrantami to jedne z głównych działalości rosyjskich troli w internecie


@Cichydon: A widziałeś żeby na tym tagu ktoś straszył muzułmanami czy żeby tag był jakkolwiek anty-islamski? xD Przecież tyle sympatyków Szyitów, różnych odłamów Islamu, a nawet Sunnitów w całym internecie pewnie nie ma xD

Wkładasz nam do ust trollu propagandę opłacaną przez Waszyngton sugerując że ludzie z #syria mają coś wspólnego z propagandą o UPA kiedy ciskanie się gównem na discordzie z RuskimAgentem to już klasyka tagu xD i każdy kto był chociaż przez 10 minut na discordzie ten wie jak bardzo zróżnicowany światopogląd mają osoby z tagu. Nawet Mareczek się odnajduje z swoimi wizjami i nikt go nie
  • Odpowiedz
gdyby nie Iran i Rosja to prawdopodobnie już by go nie było bo naród syryjski zrobiłby z nim porządek,


@Marcins77: Moze i tak, ale ty wiedz ze wrog ktorego znamy jest zawsze lepszy od tego ktorego nie znamy. Walka z Assadem to ruch USA na sianie #!$%@? na bliskim wschodzie bo jest to w ich interesie geopolitycznym. W Libii bo wyzwoleniu jest #!$%@?, nie lepiej jest w Iraku i Afganistanie,
  • Odpowiedz
@virgola: Piszesz w sedno,problem w tym że uważasz że tag syria jest waszą własnością,a osoby niezorientowane nie wiedzą że tak jest i czytają o Syrii wasze kłamstwa
  • Odpowiedz
@virgola: witaj.
Może nikt go nie lubi, choć akurat ja nic nie mam do niego.
Jednak trafił w sedno co mnie spotkało i postanowiłem się podzielić też swoimi spostrzeżeniami.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Cichydon: Jeszcze raz zadaje pytanie. CO TO MA WSPÓLNEGO Z TYM TAGIEM I OSOBAMI KTÓRE SIĘ TU UDZIELAJĄ. Wskaż przykładu na DOMENIE WYKOP.PL gdzie "twarze" tagu uprawiają bezczelną Ruską Propagandę, albo zamilcz Amerykański Trollu.
  • Odpowiedz
@Cichydon:
Terroryzm – użycie siły lub przemocy fizycznej przeciwko osobom lub własności z pogwałceniem prawa, mające na celu zastraszenie i wymuszenie na danej grupie ludności lub państwie ustępstw w drodze do realizacji określonych celów.

Nie, wcale nie pasuje do HTS, Ahrar Al Sham itd.

Wskaż ugrupowanie opozycyjne, które wg Ciebie nie jest terrorystyczne.
był wpis na tagu jak to pierwotne urgupowanie rebelianckie zostały wypłukane przez grupy skrajnie islamistyczne.
  • Odpowiedz