Wpis z mikrobloga

#wykop #afera #moderacja #syria #rosja #ruskapropaganda Obserwuje afere na wykopie i pasuje napisać o co tu naprawdę może chodzić,bo widzę że dużo osób po prostu zauważyło afere z moderatorami i się dołączyło,coś jak hejt na policje JP bo tak jest modnie.Wszystko zaczęło się gdy moderacja bliżej przyjrzała się temu co się dzieje na tagu Syria,działa tam zorganizowana grupa popierająca Asada,posługując się zachowaniem blizniaczo podobnym do osławionych troli z pewnego wschodniego kraju.Dla niewtajemniczonych Rosja prowadzi taką proasadowską i antymuzułmańską propagande w internecie bo jest jej to na ręke.Celem tej grupy jest aby każdy kto widział tag Syria widział tylko i wyłącznie ich punkt widzenia,a każdy kto ma inne zdanie jest tępiony,dziwnym trafem gdy udzielałem się na tagu syria cała moja aktywność na wykopie niezwiązana z temate zaczęła być komentowana i minusowana przez nich.Antysemityzm,żarty ze zbrodni wojennych,zwykły rasism,ruskapropaganda to w skrócie ich działalność.Nie bez pierwsze znaleziska o aferze miały tag Syria moderacja zaczęła próbować to ogarniać.Tutaj nie chodzi o wojenke z moderacją,ale o kształt tego jak ma wyglądać wykop,zasrany ruską propagandą,znaleziskami o UPA i imigrantami,gdzie każde takie znalezisko śmierdzi propagandą i kłamstwami a w miare ogarniętym miejscem.A tymi co się oburzają na działanie moderacji radzę się cieszyć,w ogarniętym kraju taką działalnością interesują się odpowiednie służby,wy macie tylko ból dupy.Czekam na hejty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki inny punkt widzenia ma sens z polskiego punktu widzenia i polskiej racji stanu


@Gensek: Obalenie Asada i posadzenie kogoś kto wyda zgode na gazociąg z Kataru do Europy. Co doprowadzi do uniezależnienia energetycznego od Rosji?
  • Odpowiedz
@Gensek:

ja tez bym chcial zeby bylo fajnie i milutko ale to jest bliski wschod a nie Ciechocinek..

Czasami i Ciechocinku nie jest bezpiecznie.
Trzydziestoletni kumpel pojechał kiedyś na rehabilitacje nogi po wypadku i musiał się w pokoju bunkrować przed starszymi paniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak na rozluźnienie atmosfery ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tibor: To jest fajny pomysl, ale na ile realistyczny? Jakie srodki trzeba by bylo zaangazowac. Zeby odwinac taka akcje trzeba by wejsc tam jako kolejna sila i wybic i assadowcow i terrorystow. Bez inwazji na ladzie raczej sie nie da, a taka inwazja mogla by miec bardzo powazne konsekwencje geopolityczne i militarne. Raczej nikt sie nie to nie zdobedzie, zbyt duze koszta w stosunku to zyskow.
  • Odpowiedz
Obalenie Asada i posadzenie kogoś kto wyda zgode na gazociąg z Kataru do Europy. Co doprowadzi do uniezależnienia energetycznego od Rosji?


@Tibor: Ten rurociąg to chyba jedna z najbardziej xD teorii spiskowych szczególnie od momentu gdy większość pro amerykańskich krajów go zwalcza. Już nie mówiąc o tym że nie bez kozery katar przez lata inwestował jedynie w skroplony gaz by nie musieć budować żadnych rurociągów.
  • Odpowiedz
#!$%@? państwa i spowodowanie masowej migracji do Europy nie jest warte przeciągnięcia gazociągu, którego plany nie są nawet potwierdzone.


@CocoJumbo20: ten rurociąg istniał tylko na filmach z żółtymi napisami i w ruskiej propagandzie.
  • Odpowiedz
@Marcins77: Wiadomo że reżim Assada ma wielu niewinnych na sumieniu ale niestety nie ma lepszej opcji dla Syrii aktualnie. Demokratyczna opozycja albo leży w rowie z kulą w głowie albo stała się radykalnymi islamistami spod flagi HTS, Ahraru.
  • Odpowiedz
@Tibor:
per saldo nie wydaje mi się, by to było dobre dla kogokolwiek w długim terminie.
czysto hipotetyzując: kraje rozwinięte mają dużą wymianę zagraniczną i korzystają obopólnie ze specjalizacji obu krajów. W przypadku zniszczenia kraju nie ma tych korzyści tylko pomoc humanitarna, która w sencie ekonimicznym jest stratą.
  • Odpowiedz
@virgola:

XXI

Geopolityka bliskiego wschodu

Moralnosc.

XD
Nauczcie sie #!$%@?, Jak wrogowie popelniaja zbrodnie wojenne to walczymy o moralnosc i prawa czlowieka, jak My, to jest to colateral damage xD. Jak my zrzucamy bomby to tylko na terrorystow, jak rosjanie, to tylko na szpitale, szkoly i przedszkola. xD
  • Odpowiedz
Nawet Mareczek się odnajduje z swoimi wizjami i nikt go nie dyskryminuje


@KochanekAdmina: za coorva co??? Przecież go tu zgłaszacie non stop jeszcze się z tego ciesząc, ja pomimo że jako jeden z pierwszych zacząłem walczyć z jego herezjami nigdy nie pomyślałem o zgłoszeniu do moderacji
  • Odpowiedz