Wpis z mikrobloga

#wykop #afera #moderacja #syria #rosja #ruskapropaganda Obserwuje afere na wykopie i pasuje napisać o co tu naprawdę może chodzić,bo widzę że dużo osób po prostu zauważyło afere z moderatorami i się dołączyło,coś jak hejt na policje JP bo tak jest modnie.Wszystko zaczęło się gdy moderacja bliżej przyjrzała się temu co się dzieje na tagu Syria,działa tam zorganizowana grupa popierająca Asada,posługując się zachowaniem blizniaczo podobnym do osławionych troli z pewnego wschodniego kraju.Dla niewtajemniczonych Rosja prowadzi taką proasadowską i antymuzułmańską propagande w internecie bo jest jej to na ręke.Celem tej grupy jest aby każdy kto widział tag Syria widział tylko i wyłącznie ich punkt widzenia,a każdy kto ma inne zdanie jest tępiony,dziwnym trafem gdy udzielałem się na tagu syria cała moja aktywność na wykopie niezwiązana z temate zaczęła być komentowana i minusowana przez nich.Antysemityzm,żarty ze zbrodni wojennych,zwykły rasism,ruskapropaganda to w skrócie ich działalność.Nie bez pierwsze znaleziska o aferze miały tag Syria moderacja zaczęła próbować to ogarniać.Tutaj nie chodzi o wojenke z moderacją,ale o kształt tego jak ma wyglądać wykop,zasrany ruską propagandą,znaleziskami o UPA i imigrantami,gdzie każde takie znalezisko śmierdzi propagandą i kłamstwami a w miare ogarniętym miejscem.A tymi co się oburzają na działanie moderacji radzę się cieszyć,w ogarniętym kraju taką działalnością interesują się odpowiednie służby,wy macie tylko ból dupy.Czekam na hejty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 77
@Cichydon:

Rosja prowadzi taką proasadowską i antymuzułmańską propagande w internecie bo jest jej to na ręke

Co konkretnie, jakies wnioski? analizy?

Celem tej grupy jest aby każdy kto widział tag Syria widział tylko i wyłącznie ich punkt widzenia,a każdy kto ma inne zdanie jest tępiony


Jaki inny punkt widzenia ma sens z polskiego punktu widzenia i polskiej racji stanu? To jest jakis grzech ze w tym konkretnym miejscu interesy polskie i
@Cichydon: ze smutkiem stwierdzam , że jest w tym trochę racji, na początku próboją Cię tępić, jak się nie dasz , jesteś później tylko niemiłe widziany, selekcja informacji i unikanie info stawiających w złym świetle wojska reżimowe i samego Assada również ma miejsce i trudno tego nie zauważyć, to że istnieje kółko wzajemnej adoracji cóż taka specyfika portalu że się zwolennicy jednej opcji wspierają.
@Gensek: To oczywiste że Syria jest Rosji bardzo potrzebna,im mniej dyktatorów tym Putin byłby bardziej osamotniony.Tu masz o działaniu ruskich troli w anglii LinkRosja celowo straszy imigrantami poprzez swoich troli,zwróć uwage że na zachodzie partie antyislamskie to te które popierają również Rosje i są przeciwne sankcjom
@Cichydon: Zgadza się w 100% Mam nieco inne zdanie niż nazwę to "aktywna większość tagu #syria" no i niestety jak go zaprezentowałem to od razu dostałem informacje że lecę do ignorowanych.
Więc od tego czasu się nie udzielam bo po co !! Oczywiście obserwuje tenże tag i przesiewam treści w nim zawarte od spamu typu "Kochamy Baszar al-Asad" i można by to mnożyć.
Reasumując. Ten tag został opanowany przez towarzystwo
@Cichydon: Zwroc uwage co sie dzieje ze krajami na bliskim wschodzie w ktorych nie ma dyktatury. Argument o jakims osamotnieniu Putina jest debilny, Putin to rosja, rosja to Putin niezaleznie od tego ilu innych dyktatorow jest na swiecie. Ten kraj rzadzony jest w ten sposob od czasow Iwana Groznego albo i wczesniej i tylko ten sposob sprawowania wladzy tam dziala. Straszenie imigrantami? a to moze nie ma z tym problemu a
Ten tag został opanowany przez towarzystwo wzajemnej adoracji ukierunkowanej na jeden światopogląd.


@Marcins77: Jaki jest alternatywny sensowny swiatopoglad? Powaznie pytam bo wy tu tak gadacie a ja sie zastanawiam jaka jest alternatywa? Kto zamiast Assada? Jak?