Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak po tygodniu dostać listem swój dowód rejestracyjny i nawet nie wiedzieć, że się go zgubiło. Wygląda na to, że przyfarciłem :P.

Dziękuję serdecznie osobie, która go znalazła i postanowiła zwrócić. Szkoda, że nie wiem kto to, bo postawiłbym jakąś flaszkę bądź kupił kwiaty. Jeszcze raz dziękuję! :)

#wroclaw #dziendobry #szczescie
Nooser - Nie ma to jak po tygodniu dostać listem swój dowód rejestracyjny i nawet nie...

źródło: comment_R0pTngXuB4AsEMeyEigB0GWQ0B5M7j5i.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nooser: jakiś czas temu zgubiłam portfel robiąc zakupy w żabce. Kilka h później patrzę a tam wiadomość na fb ze ktoś ma mój portfel. Patrzę w torebkę- nie ma. Gość przyjechał mi go podwieźć, w międzyczasie kupiłam mu w-----y :) tyle dokumentów zgubić aż mnie ciary przeszły
  • Odpowiedz
@jak_wdupieweza: Może szczęście wróciło, bo jakiś rok temu znalazłem telefon w centrum miasta. Cudem trafiłem na symbol do oblokowania, przedzwoniłem 5 osób, aż w końcu po 30 minutach udało mi się skontaktować z właścicielem. Przyjechał uradowan i dał mi stówkę i 3 czekolady. Równie dobrze mógłby nic nie dawać, wystarczyło widzieć jego radość ze zguby - jak to mówił: a kupowałem go 3 dni temu.
  • Odpowiedz
@Nooser: miałam tak samo. Jak pracowałam w sklepie to zdarzyło się ze ludzie zapominali kart , portfelow itp. Zawsze oddawałam. Raz dostałam merci, raz mi gość dał 50 zł za portfel :3 kiedyś dziewczyna zostawiła portfel to jej napisałam o tym. Godzine później poprosiła mnie o foto legitymacji bo kanar XD także spoko :D
  • Odpowiedz
@gardan: @Nooser: laska <35 l. max 40 l. Na 99%. Koleżanki miały podobne charaktery pisma. Nigdy nie zdarzyło mi się spotkać faceta, który by tak pisał. Nawet coś koło tego. To jest dość charakterystyczny styl.
  • Odpowiedz
Trochę słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak znajoma z kiosku, nie wiedziała że jej się przegląd skończył


2 lata i 2 miesiące temu (,)


@Grzesiek_astronaut: Zdarza się najlepszym. Znam jedną osobę, która ma trzy samochody i dwa motocykle i była "ekspertem" podczas niedawnego kupna mojego samochodu, a ostatnio przypadkiem przy okazji rozmowy o dowodach rejestracyjnych, prawach jazdy, przeglądach zauważyła u siebie, że
  • Odpowiedz
@gardan: A co? Że jak dziewczyna, strzelmy - 26 l., to ma wysmolić coś w stylu: ELO!! hehhe Chyba się komuś dowodzik hehe zapodział ;))) ☺ ☻ Nie jestem suczą, to wysyłam przesyłeczkę ♢ ♧ ♤ ◘ ○ XDDD Buziaczki!!!1!

Na 100% wiedzieć nie będziemy. Z doświadczenia strzelam, że względnie młoda dziewczyna. Takie "miękkie" litery, okrągłe brzuszki zaokrąglone ogonki od Y najczęściej u nich widuję.
  • Odpowiedz
No i proszę, wykop pomógł odnaleźć nadawcę listu i okazało się, że to nasz mirek i jego dziewczyna, która to znalazła a on odesłał. Jak to mówią... świat jest mały :)
  • Odpowiedz