Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie ktorzy chca zeby kobiety rodzily niepelnosprawne i chore dzieci zakladaja ze takie dziecko chcialoby sie urodzic? Ja bym nie chciala np. #aborcja
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

każda istota żywa owad roślina czy zwierzę itd chce żyć i walczy o przetrwanie nawet takie z detektywi czy mutacjami. Wiec jaki racjonalny argument znajdujesz w #aborcja


@bols83: racjonalny argument jest taki ze choc zywa istota chce zyc to znakomita wiekszosc plodow z wadami jest z organizmu kobiety usuwana w wyniku poronienia- tak, natura/ bog- to najwiekszy i najbardziej okrutny aborcjonista. I to jest jak najbardziej naturalne- logiczne z pkt widzenia ewolucji- ciaza nadwyreza organizm kobiety, natura uznaje, ze nie ma sensu by plod ktory i tak umrze zaraz po urodzeniu obciazal organizm zdrowej kobiety, ktora ma szanse urodzic jeszcze zdrowe dziecko.
Natura/bog to skonczeni utlalitarysci czy to pasuje do czyjejs ideologii czy nie ( ͡°
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: Wszystko fajnie, tylko czasem zdarzają się defekty które są niebezpieczne dla matki, a dziecko i tak pożyje góra kilka mies. A PiS mówi "i c--j i tak ma się urodzić i umrzeć w cierpieniach bc gawd!"


Na wstępie zaznaczę, że jestem przeciwna zaostrzeniu przepisów, ale chciałam zauważyć, że straszne bzdury piszesz. Ustawa nadal miałaby dopuszczać aborcję, jeśli ciąża jest niebezpieczna dla matki. Zmiana w przepisach dotyczy tylko przerwania ciąży
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie ktorzy chca zeby kobiety rodzily niepelnosprawne i chore dzieci zakladaja ze takie dziecko chcialoby sie urodzic?


@pan_sting: Jakoś niepełnosprawne dzieci wcale nie popełniają samobójstw. W wieku dojrzałym również nie.
  • Odpowiedz
@pomeranian: powinna, ale co to da. To ona, jej mąż i jej druga córka zostali pozostawieni w obliczu opieki nad kimś, komu pomóc się nie da. Nie wyobrażam sobie musieć żyć modląc się z jednej strony, żeby pomóc swojemu dziecku a z drugiej, żeby umarło jak najszybciej, bo to skróci jego cierpienie. Nie wyobrażam sobie musieć podejmować decyzję o aborcji nawet w tak skrajnych przypadkach. To są tylko dwa komentarze,
  • Odpowiedz
ja jestem niepełnosprawna i chciałam się urodzić. Cieszę się, że się urodziłam. Nie wypowiadaj się w imieniu niepełnosprawnych dzieci skoro nigdy takim nie byłaś, OK?


@InsaneMaiden: Czy Twoi bliscy muszą się Tobą opiekować całą dobę?
  • Odpowiedz