Wpis z mikrobloga

@pan_sting jeśli tak uważasz to podaj jakiś argument, poza religia zostaje wiara w naukę a tu ku zdziwieniu większości każda istota żywa owad roślina czy zwierzę itd chce żyć i walczy o przetrwanie nawet takie z detektywi czy mutacjami. Wiec jaki racjonalny argument znajdujesz w #aborcja
@pan_sting nie wiem czy wiesz ale to jest projekt obywatelski a nie pisu więc to nie pis sobie wymyślił tylko kobiety, po drugie nie wiem czy wiesz ale dzieci z zespołem downa nie wiedzą że mają downa bo postrzegają świat inaczej, po trzecie jak zajdziesz w ciążę i usunniesz to będzie to twoja sprawa i twoje sumienie a świata to i tak nic nie będzie obchodziło chyba że będziesz się tym chwalić
@pan_sting: to, ze nie chcialabys - bedac zdrową - urodzic sie chora, nie oznacza, ze gdybys jednak urodzila sie chora, to nie chcialabys zyc.
Nie jestes w stanie tak naprawde okreslic, jak bys sie w danej sytuacji zachowala, ani co bys myslala,bo sie w niej nie znajdujesz i nigdy nie znajdziesz.
Patrzysz na to z zupelnie innej perspektywy, a perspektywa ta sie nigdy nie zmieni.