Wpis z mikrobloga

Oddam psa z wyprawka. Przytulas. Odchowana z dzieckiem, nawet sa o siebie zazdrosni. Nie robi w domu. Dluga siersc - leni sie. Suczka. Mloda. Ma ksiazeczke. Szczepiona.

Powod - jak zostaje w domu sama otwiera szafe i niszczy mojej zonie torebki i buty. Powod - nie znany.

#!$%@? osiagnelo apogeum dzisiaj. Szafa dzielnie sie bronila od miesiaca bo zrobilem blokady - wytargala.

#tychy #katowice #oswiecim #pszczyna
źródło: comment_e3JKPi3QWpuhEVEQ6jwDTz4Rm5wfifOG.jpg
  • 76
@Biszkopcik myślałem, że to śmieszny bait he he niedobry pies. Sam czasami mówię mojemu, że go sprzedam bo mi gnoj działa na nerwy, ale jak mi czasem skomli pod drzwiami pokoju i nie chce mi się go wpuszczac bo wyjdzie za 2 min to i tak zaraz mu otwieram bo mi go szkoda.

Jak można oddać psa bo niszczy torebki? Co jest z wami ludzie nie tak :x
Powod - nie znany.


@Biszkopcik: przecież psy tak robią z samotności. tęsknią za właścicielem, więc biorą sobie rzeczy, które nim pachną, a że nie potrafią sobie z tą tęsknotą poradzić to wyładowują się na tych butach czy torebkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Uuuu to musi być wasza wina uuuuuu

bo człowiek to może być hitler, fritzl albo gural xD może się po prostu #!$%@? urodzić. a piesek to nie, na pewno na spacery nie wychodzicie. jednak wychodzicie? to co innego, ale na pewno wasza wina xD może po prostu jest posrany? chory psychicznie? powalony? nie niemożliwe, psy nie mają chorób psychicznych, to stworzenia idealne xD
@winterfresz Wreszcie! Głos rozsądku! Jak czytam to gadanie obrońców psów to mnie skręca. @Biszkopcik bierz za futro do schroniska a jak musisz mieć zwierzę to bojownika w 5l słoiku na biurku. Hitem jest #!$%@? to: @cytmirka
_Kurde no to trzeba jakoś to rozwiązać a nie oddawać psa. Jakbyście ja kochali jak członka rodziny to nie przyszłoby wam przez myśl żeby komuś ja oddać... Niech żona w takim razie sprawi sobie szafę
Jesteś #!$%@? zwykłym patologicznym debilem skoro myślisz że głupie niczego nieświadome zwierze bedzie sie zachowywalo racjonalnie, to wylacznie twoja wina, odpowiedzialnosc, oraz twoje zadanie zabezpieczyc swoje rzeczy i przystowosowac dom/mieszkanie tak by wszytsko wspolgralo.

Ja #!$%@? zapisalem ten watek gdybys chcial go #!$%@? usunac.

Zwierzeta nie sa dla ludzi niedojrzalych, najbardziej szkoda psa, ze trafilo na was. Sam nienawidze psow (dlatego nie mam i nie zgodzilbym sie na posiadanie) ale jakbym juz
@Kantiii Dlaczego wy zawsze musicie robić kalke na dzieci?

Dziecko dla odmiany JEST członkiem rodziny i jest cały szereg społecznych, biologicznych i innych czynników, które świadczą za posiadaniem dzieci i ich wychowaniem.

Psy, koty czy papużki faliste nie powinny w hierarchii wartości stać ponad własnym potomkiem.
Biore to co zniszczyla pokazuje jej i powtarzam, ze nie wolno i, ze jestem zly. Wtedy ona robi jak na 1 zdjeciu i tak siedzi dopoki jej ktos nie zawola


@Biszkopcik: Nigdy więcej tego nie rób. Przecież właśnie o to jej chodzi, żeby zwrócić na siebie uwagę, dla psa w takiej sytuacji nie ma znaczenia czy Ty się cieszysz czy jesteś zły, zwróciłeś na nią uwagę, cel osiągnięty. Zasada jest prosta:
@bramborak: Oczywiście, że dziecko jest ważniejsze niż pies - ale to mówię w sytuacjach, gdzie pojawia się agresja, z którą ciężko/lub nie da się pracować i zagrażałaby dziecku/członkowi rodziny/komukolwiek (jednak takie sytuacje to margines). Taka sytuacja jak podana wyżej ma dużo rozwiązań, a wymagają one pracy ze strony człowieka.
@Biszkopcik: to jest lek separacyjny prawdopodobnie. Z tym sie pracuje jakis czas. Po pierwsze wyjmij z tej szafki jej buty i torby i wsadz jakies stare kartony do podarcia, zanim to przezwyciezycie. Po drugie zalatw psinie mate wechowa w klatce kennelowej (dawaj jej te mate tylko w klatce, by lepiej klatke kojarzyla), spacer ok. 1,5 h przed i woda tez tylko w tej klatce. Do klatki trzeba psa przyzwyczajac- ona mo