Wpis z mikrobloga

Pytanie to ludzi "obrońców życia pro life" ile wam udało się adoptować dzieci z zespołem, albo przynajmniej udać się na wolontariat do takich dzieci. Takie dziecko po porodzie praktycznie nie ma szans na adopcję, a dla sporej części rodzin całodobowa opieka i spore koszta to zbyt duży wydatek.

Więc pytam, ilu rodzinom pomogliście skoro uważacie że aborcja powinna być zakazana?
#pytanie #4konserwy #bekazpis #aborcja #prawo
W.....k - Pytanie to ludzi "obrońców życia pro life" ile wam udało się adoptować dzie...

źródło: comment_zao1WfWNPNceOT48d3Dz4lrRDdcW53rv.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Jade: Ci ludzie żyją w bajce, uważają że każde życie jest świete, ale odwracają oczy na widok cierpienia. Skoro ktoś konający na raka ma konać aż do końca, to znaczy że nie chodzi im o współczucie, ale o życie w swojej bajce.
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: "400 dzieci rocznie umiera w wyniku aborcji"?

Wierzyć się nie chce. Może w Salwadorze czy na innym zadupiu gdzie zgwałcone dziewczynki usiłują przerwać ciąże zardzewiałym drutem, ale u nas mimo wszystko chyba wyżej stoi opieka lekarska.
  • Odpowiedz
@Ogar_Ogar: Od tego mamy policję, sam nie będę przecież łapał przestępców. Co ty myślisz, że przebiorę się w strój rambo i będę biegał z pałką szukając przestępców?

Taka ciekawostka Defendor to film opierający się na podobnym pomyśle. Pan za dobrze w nim nie wyszedł na tej walce z przestępcami.
  • Odpowiedz
@Ogar_Ogar:

Od pomocy rodzicom dzieci niepełnosprawnych mamy służbę zdrowia


Tak to nie działa kolego, służba zdrowia leczy choroby a potem wypuszcza dalej. Dzieci z zespołem Downa to nie dzieci które należy hospitalizować, to dzieci którymi trzeba się opiekowac i poświęcać im czas. Od tego nie mamy żadnej służby.
  • Odpowiedz
Od tego nie mamy żadnej służby.


@Wojtek-bez-portek: Czyli rozbudowa systemu opieki i zabezpieczenia społecznego. Ja nie wiem tylko w przypadku zakazu aborcji wymaga się osobistej troski, jakoś nikt od zwolenników zakazu bicia zwierząt nie wymaga wolontariatu w schronisku.

Powodzenia


@Koritsu: Czyli koniec z karaniem gwałcicieli bo Tomasz Komenda przesiedział 18 lat za niewinność. Super logika.
  • Odpowiedz
@Ogar_Ogar:

Ja nie wiem tylko w przypadku zakazu aborcji wymaga się osobistej troski, jakoś nikt od zwolenników zakazu bicia zwierząt nie wymaga wolontariatu w schronisku.


Bo bardzo duża część tych ludzi bierze zwierzęta ze schroniska, i chodzi na wolontariaty?

Poza tym katowanie żyjącego zwierzęcia które nie jest ani w żaden sposób logiczne ani konieczne jest znacznize gorsze od wyskrobania umierającego płodu.

Czyli koniec z karaniem gwałcicieli bo


Pisiorska logika, skoro ktoś
  • Odpowiedz
Bo bardzo duża część tych ludzi bierze zwierzęta ze schroniska, i chodzi na wolontariaty?


@Wojtek-bez-portek: Bardzo czyli jaka? To są dane z dupy, oparte na chciejstwie.

Pisiorska logika, skoro ktoś uważa że aborcja to sprawa kobiety, w takim razie popiera gwałcicieli, morderców i tak dalej i tak dalej.


XD Umarłem ze śmiechu, gdzie ty to znalazłeś?
  • Odpowiedz
@Ogar_Ogar:

XD Umarłem ze śmiechu, gdzie ty to znalazłeś?


W twoich komentarzach.

Bardzo czyli jaka? To są dane z dupy, oparte na chciejstwie.


Znacznie większa niż obrońcy chorych i umierających płodów którzy nie chcą pomagać potem kobietom.
  • Odpowiedz