Wpis z mikrobloga

Ale to trzeba mieć kompleksy żeby mówić o tej sesji Nike że jest żałosna i przyrównuje nas do stereotypowej Europy Wschodniej XD

Przecież te zdjęcia są świetne - nawiązują do nostalgii i czasów kiedy wielu odbiorców (w wieku 20-35) spędzało wolne chwile na podwórku, a mundial był czymś w trakcie którego pod trzepakiem i na boiskach występował prawdziwy "szał" na wszystkie gwiazdy światowego formatu i każdy chciał być Ronaldo czy Zidanem.
Do tego ładna, dosyć sterylna estetyka zdjęć nawiązująca do prostoty koszulek i nieprzerysowani modele, którzy nie wyglądają jak żywcem wyjęci z jakiegoś żurnala.

Na prawdę trzeba być dużym ignorantem albo pozostawać mocno zakompleksionym by uważać że te zdjęcia to nic więcej niż "hehe zatęchły PRL". Dla Nike propsy za oryginalność tematu i wykonanie!


#pilkanozna #reprezentacja
Pobierz redheart - Ale to trzeba mieć kompleksy żeby mówić o tej sesji Nike że jest żałosna i...
źródło: comment_gludakfu3DatEhqo8yPugKdUgqF5lW9u.jpg
  • 43
@redheart: ty jesteś głupi bo wszystko sprowadzasz do pojęcia "zakompleksienia" i myślisz, że kogoś wszystkich obchodzi co myślą na zachodzie. Mało mnie to obchodzi, a w zdjęciu nie widzę nic kreatywnego i nostalgicznego, co tu argumentować? Nie każdemu przy tak słabym pomyśle pocieknie łezka jak tobie.

Do tego ładna, dosyć sterylna estetyka zdjęć nawiązująca do prostoty koszulek i nieprzerysowani modele, którzy nie wyglądają jak żywcem wyjęci z jakiegoś żurnala.


Po prostu
@L1tracz: przecież te koszulki i stroje są przedmiotem sesji i wokół nich się to kręci. Na tym polega te całe wywieranie wrażenia artystycznego że odwołuje się w sposób mniej lub bardziej abstrakcyjny do rzeczywistych odczuć i wydarzeń. Przecież tego nie traktuje się 1:1

@handsomejack: no nie wiem, ja na przykład potrafiłem uargumentować, że zdjęcie jest nostalgiczne bo odwołuje się do czasów dzieciństwa. Ty mógłbyś powiedzieć, że nie jest nostalgiczne bo
@redheart: Zmartwiła mnie Twoja wypowiedź., bo strasznie plujesz jadem.

Na temat sesji się do tej pory nie wypowiadałem, ale skoro:

Ale to trzeba mieć kompleksy żeby mówić o tej sesji Nike że jest żałosna


Na prawdę trzeba być dużym ignorantem albo pozostawać mocno zakompleksionym by uważać że te zdjęcia to nic więcej niż "hehe zatęchły PRL".

To chyba muszę coś napisać.

Nie wiem co przedstawia ta sesja, bo ani Polski 20lat
@footix: oj już bez przesady z tym pluciem jadem. Swoją opinię opierałem na przeczytaniu masy podobnych argumentów, których głównym meritum było to że pokazywane jest "zacofanie Polski", podczas kiedy tak nie jest.
Ta sesja, te zdjęcia to forma artystyczna. Przecież to nie ma oddawać rzeczywistości 1 do 1, tak jak nie oddaje rzeczywistości to że ludzie śmieją się i tańczą wkoło po wypiciu Coca-Coli, czy że Robert Lewandowski używałby na co
@redheart obejrzyj sobie jak wyglądają zdjęcia z Brazylii czy Portugalii. Tam wszystko jest spoko, tylko u nas zrobili drugą Rosję. I o jakim artyzmie ty gadasz? To są zdjęcia produktowe, one powinny pokazywać temat w dobry sposób. Tutaj nie pokazują