Wpis z mikrobloga

albo w to, że my się pojawimy? :D


@nowik:
Wy to w ogóle już zdziadziałe dziady poza kategorią socjalną. ( )

po prostu jeszcze nie znaleźliście mojego magicznego słowa które ściągnie mnie w każde
  • Odpowiedz
@parasolki:
Przemyśleć swoją postawę "Przyjdę jak przyniesiecie mi magiczne słowo, rycerzu. Jest ono za 7 górami, 7 lasami, za wielkim tunelem pilnowanym przez złowrogiego radnego". ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Polinik: o nie nie nie, ja napisałam, że przyjdę jak przyjdzie Mikołaj, to raz, nie napisałam że w innym przypadku nie przyjdę, to dwa, nie napisałam, że przyjdę tylko i wyłącznie na jakieś tam magiczne słowo, tylko, że przez to można mnie ściągnąć, to trzy, i cztery, że nie napisałam, że bez tego nie przyjdę a tak to cóż, zawsze coś wypadnie, np. bycie księżniczką zamkniętą w wieży czy coś..¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@deptacz_gnoju: niskich lotów jesteś człowiekiem w takim wypadku skoro czerpiesz podniecenie z możliwości nabijania się z innych poglądów, które tobie w żaden sposób nie szkodzą. Przygotuj lepiej swoje najlepsze docinki, bo kilka słów zapewne powiem ci przy wszystkich.

@parasolki: @Polinik: da się wyczuć napięcie [tutaj brak słowa] pomiędzy Wami ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy
  • Odpowiedz
@parasolki:
Będę, ale mogę Cię ignorować, jeśli masz takie życzenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo nie mialam uczelni jeszcze we wrzesniu

Gdzie te czasy, kiedy @klebsiella szła balować na mieście do rana a w następny dzień szła na inaugurację roku szkolnego. Jako nauczycielka od pszyrki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz