Wpis z mikrobloga

Piszę w nawiązaniu do wpisu https://www.wykop.pl/wpis/30782045/dzien-dobry-wykopowicze-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-przygotowalismy-d/

O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że aktywizacja osób niepełnosprawnych w gronie moderacji jest podyktowane ekonomicznie bądź po prostu chęcią umożliwienia im jakiegoś zarobku, tak nie jestem w stanie pojąć co za mądra głowa z administracji wpadła na pomysł tak mocno błędny w swoich podstawach.

Jest to zabieg niezgodny z regulaminem i faworyzujący pozostałe tagi. Wprowadzanie agregacji tagów jest zwyczajnie głupie bo uniemożliwia użytkownikom blokadę tagu nadrzędnego gdyż zablokuje im to wpisy tagów podrzędnych. Jest to też pewna forma cenzury i to na treści nieszkodliwe.
Piecze was tyłek przez ilość zgłoszeń na nieotagowane obrazki w gorących? Pretensje miejcie tylko do siebie. Sami stworzyliście taki system głosowania. Sami też doprowadziliście do wybijania tego szamba. Im bardziej będziecie cenzururować ich treści i banować przez swoje widzimisie tym bardziej będą dawać się we znaki. Efekt streisand, mówi wam to coś?

Już się nie mogę doczekać aż plan wejdzie w życie. Jestem ciekaw jak po tym przeforsują swoje treści, bo na pewno to zrobią.
Pobierz Sh0u - Piszę w nawiązaniu do wpisu https://www.wykop.pl/wpis/30782045/dzien-dobry-wyk...
źródło: comment_RycHusrxXEFtDTg5spKzEFrdcdqZMnOr.jpg
  • 4
@Sh0u: Nie widzę tutaj żadnych niezgodnych z normą zwyczajów. Jest ankieta w której użytkownicy decydują (w końcu taka podobno jest idea wykopu że użytkownicy decydują co i jak) i jak zdecydują tak będzie zrobione.
Nikt was tutaj na siłę nie trzyma a wynik jest miażdżący na tę chwilę a jeszcze kilkanaście godzin głosowania.
Będzie tak jak chce większość, demokracja panie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mald: niezgodne z regulaminem jest wymuszanie niepoprawnego tagowania. O banowaniu za treści zgodnych z regulaminem nie wspomnę. Co do ankiety, to nie demokracja a już hipokryzja. Znaczna część głosów została oddana na złość bądź z chęci zobaczenia odwetu. To nie jest dzieciarnia pokroju widzów patostreamów tylko grupa osób autystycznych.
Także ten. To się pewnie źle skończy dla mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sh0u: No nie wiem, jeden od was mnie przed chwilą tak zaatakował że poczułem się jak na patotagach, ale ratujesz poziom to nie będę generalizował.
Jedno mogli rozwiązać lepiej i nie dawać tych spraw pod głosowanie razem, ale ja nie mam nic przeciwko, nikomu nie zabraniają nic pisać a jedynie tagować, ja ogólnie jestem za tym żeby tagować wszystko, to nie jest problematyczne a jakoś trzeba sobie radzić bo nie dadzą
@Mald: ja tam się zbytnio nie udzielam. Teraz ogólnie zaczną się różne rodzaje rajdów, a w międzyczasie wymyślą jak znowu przepchnąć na złość anime dla wszystkich w odwecie i tak te koło będzie się toczyło aż ktoś nie odpuści.
A wystarczyło moderować nieodpowiednie wpisy, nie. Komuś z moderacji strasznie się nudziło i tak zaczęła się ta cała inba. Co do tagowania to wszystko jest tagowane poprawnie, po prostu powinien istnieć system