Wpis z mikrobloga

@Cripex kolego, uważaj z tymi wbudowanymi fotelikami. Ostatnio był wypadek czołowy, gdzie dzieciaki w volvo z takimi fotelikami odniosły śmierć na miejscu, a z forda z normalnymi wyszły o własnych siłach. Problem w tym że normalne pasy nie są dostosowane do dzieci, dzieciaki mogą je sobie przekładać.
  • Odpowiedz
kolego, uważaj z tymi wbudowanymi fotelikami. Ostatnio był wypadek czołowy, gdzie dzieciaki w volvo z takimi fotelikami odniosły śmierć na miejscu, a z forda z normalnymi wyszły o własnych siłach. Problem w tym że normalne pasy nie są dostosowane do dzieci, dzieciaki mogą je sobie przekładać.


@Szymson: Nie mam dzieci ;-)
  • Odpowiedz
  • 5
@NewEpisode też mam z 2007 ale kupiłem 5 lat temu krajowego 1.9 120.Nic przy nim nie robiłem, oprócz wymiany olejów, rozrządu i hamulców. Teraz już mi się znudziło ale szkoda sprzedać bo naprawdę nic się z nim nie dzieje. A wcześniej Audi, VW, bmw i średnio co pół roku coś musiałem robić.
Te Ledy nie mają homologacji. Jeśli nawet przegląd przejdzie to masz ryzyko jeśli będziesz miał stłuczkę że ktoś ogarnięty to
  • Odpowiedz