Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: 1.4 150KM? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bardzo fajne i niedocenione autko, za 20 kapci dorwiesz full opcję i żadne golfy, astry i civiki nie mają do niego startu w tej cenie. No i porządny podtlenek gazotu poniżej 3k wychodzi
  • Odpowiedz
  • 37
@kobiaszu 1.4 150 sport. Niemal full opcja, podświetlane klamki, navi, ABSy i inne systemy (pełen pakiet bezpieczeństwa z kompletem poduszek), system audio 9 głośników, szyby elektryczne otwierane/zamykane z pilota, o rzeczach typu wspomaganie itp nie będę pisał
  • Odpowiedz
  • 1
@kobiaszu skrzynia świeżo po remoncie, zalana olejem ponad stan. 21400 wyszla. Do pełnej opcji brakuje tempomatu, xenonów (ledy wkładam więc nie chciałem), pdc przód i skór
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Skrzynia świeżo po remoncie w aucie z 2007 roku xD

Mój 20 letni Passat przejechał 500 tysięcy bez jakiegokolwiek remontu skrzyni xD

O rzeczach typu automatycznie otwierane i zamykane szyby nie będę pisał nawet bo to standard.
  • Odpowiedz
  • 29
@Jestem_Tutaj na trasie około 8,5-9 na bucie wziął. Pierwszy dzień nim w pracy jestem więc potem napiszę ile pali w mieście. Buta czuć niesamowicie, ale przesiadłem się z Seicento które miało 55 koni więc.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz