Wpis z mikrobloga

Passat prowadzi się jak czołg, zero przyjemności z jazdy, do tego jakość wykonania w takim staruchu wcale nie jest cudowna - wszystkie plastiki to orkiestra, smród i bród

@MZ23: już, przeszło ci? Co jeszcze dodasz? Wali gównem spod podłogi? xD skończcie sobie kompleksy łatać bo to aż śmieszne jest xD
  • Odpowiedz
W takim niskim przedziale cenowym wolę w miarę niezawodne Bravo z niskim przebiegiem niż p---------------o, wypierdzianego Passata. No ale biedaki już tak mają że próbują oszukac otoczenie, że nie są biedakami xD

@kobiaszu: typowy wykop jest typowy xD w tej cenie Passat B6 wpadnie z 2005 roku lepiej wyposażony i pewnie tak samo sprowadzony z Niemiec jak ten Fiat xD sami jesteście wypierdzeni tymi swoimi teoriami z d--y, bo Passat
  • Odpowiedz
i po prostu mówię to co wiem :)

@MZ23: czyli robisz z siebie idiotę pisząc, że oba auta z podobną historią, a ten gorszy jakościowo Fiat jest super, a Passat to wypierdziany szrot xD przestańcie robić g---o z dyskusji bo tworzycie sobie na wykopie kółko wzajemnej adoracji i tak się prześcigacie kto wymysli coś gorszego. Takich wysrywów kompleksiarzy nie da się już czytac.
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: co ty p--------z, gdzie ja napisałem za auta z podobna historia? I ze Fiat gorszy jakościowo. Oczywiście ze prawdopodobieństwo wdepnięcia w gowno przy takim pasku jest o wiele większe niż przy bravo chociażbyz. Jedyna osoba która ma kompleksy jesteś ty, tworzysz jakieś debilizmy z bani po to żeby tylko dodać hujowy nic nie warty komentarz.
  • Odpowiedz
2.0TFSI były dobre tylko z wypustu EA113, cała reszta piła olej jak wściekła. Z czym chcesz jeszcze dyskutować?

@NewEpisode: no z tym, że robicie z siebie idiotów, kręcąc wzajemne kółko adoracji xD Doczytaj jaka generacja była w omawianym Passacie B6 xD Podpowiem: tylko EA113. EA888 dopiero w B7 się pojawiła.
  • Odpowiedz
co ty p--------z, gdzie ja napisałem za auta z podobna historia?

@MZ23: i jeszcze ze mnie próbujesz idiotę zrobić. xD nie biorę wyzwania. Kilka komentarzy wyżej piszesz:

Passat prowadzi się jak czołg, zero przyjemności z jazdy, do tego jakość wykonania w takim staruchu wcale nie jest cudowna - wszystkie plastiki to orkiestra, smród i bród

A teraz dalej możesz pluć dalej tym
  • Odpowiedz