Wpis z mikrobloga

@NewEpisode @Cripex Ja pierdziele, nie ośmieszajcie się takimi wywodami. Prawda jest taka że jak ktoś potrzebuje bardziej rodzinne auto to sobie kupi Passata kombi i będzie miał większe i bardziej komfortowe auto, kropka. Bravo z tyłu ma jednak mało miejsca, IMO lepiej jakby miał trochę mniejszy bagażnik i większą kabinę.

Ps. Sam mam Bravo II i uważam go za bardzo udane auto, ale umówmy się - szczyt techniki to to nie jest.
  • Odpowiedz
@Cripex: Bez obrazy dla kierowców passatów, ale zachowujesz się jak typowy Janusz z Passata, co od 28 lat jeździ B3 na taksówce. Porównujesz Punto do Bravo. To tak jak bysmy porównali VW Polo z Passatem xD

@NewEpisode: Świetny wybór. Będzie służył Ci wiele dobrych lat.
  • Odpowiedz
@NewEpisode widzę że tak samo jak ja masz Bravo 2. Zdjęcie mnie zmyliło ponieważ wydaje się Twój wyższy xD navi jest w Bravo ? :O mam najwyższa wersje z czujnikami automatyczna klimatyzacja. Z najbardziej wkurzających rzeczach to schowek na wodę jest tak mały że mało wody się zmieści bo nie każda butelka pasuje. Spoko jest doświetlanie lecz dla mnie np. z prawej #!$%@? daje xD i niekiedy nie czai. Dodam że miałem
  • Odpowiedz