Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kończę 37 lat... czuję się i żyję jakbym miał 25.. :] Mirki i Mirabelki, życzcie mi bym się tak czuł przynajmniej przez następne 37 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro!


#chwalesie #urodziny
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plu5: przepraszam , nie wiedziałem że takie osoby tutaj przebywają , już więcej tutaj nie przeklnę , bo przeciez nie wypada przy starszych ludziach , tak mnie mama nauczyła , a Panu życzę wszystkiego Najlepszego
  • Odpowiedz
@troloking: u mnie w pracy dziś sporo osób się zdziwiło, że "aż" 37.. podobno wyglądam na dwadzieścia pare ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie to by mi jakoś na tym szczególnie zależało, ale to miłe... do tego jakieś 2 tyg temu spotkałem kolegę z podstawówki.. gdybym go nie znał, dałbym mu z 55 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak czujesz się jak lev
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: o to to.. sport to podstawa! w końcu w zdrowym ciele - zdrowy duch! młodsza partnerka to też dobry argument, z którym zgadzam sie w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@regularmike: ten problem to raczej dotyczy kobiet? W sumie żadnych zmian nie zauważyłem, częstotliwość też się jeszcze póki co nie zwiększyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale tak czytam te komentarze... może jakieś AMA z tego zrobię heh ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz