Wpis z mikrobloga

"Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięt jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się zakochujesz a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf #przegryw "

https://www.wykop.pl/wpis/29707481/powiem-wam-przegrywy-jak-wyglada-normalne-zycie-st/

#rozwojosobistyznormikami
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezusnarowerze: @Amnessia: @50HerbatGreya: @Ciastek993: @Obserwator_z_ramienia_ONZ:

Właśnie nie ;D Tzn. Jasne, że mam dobre geny. Są wystarczająco dobre. Sporo wiem, radze sobię z szybką analizą sytuacji, ogarniam. Ale:

a) wszystkiego się tego nauczyłem od podstaw. W gimnazjum miałem rozkminy jak to jest w ogóle, że ludzie rozmawiają i np. jakie mają tematy bo ja to tak nie wiem, nie potrafię w sumie into
  • Odpowiedz
@jezusnarowerze: @Amnessia: @50HerbatGreya: @Ciastek993: @Obserwator_z_ramienia_ONZ:

Oczywistym jest fakt, że na te rzeczy nie mam wpływu. Bardziej chodzi o ubiór, fryzurę, pewne wyczucie stylu, dbanie o rzeczy takie jak odpowiednie owłosienie, dobór oprawek, spojrzenie osoby pewnej siebie z miłym nastawieniem do życia też jest widocznie inne od takiego zmęczonego życiem. A te rzeczy potrafią podnieść niesamowicie atrakcyjność. To w jaki sposób się poruszasz,
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: A g---o i nieprawda. Żyje jak rasowy normik, dbam o siebie, mam prace, trochę znajomych kilku naprawdę dobrych przyjaciół, zarabiam szmal, mam swoje hobby, nie jestem w żadnym stopniu bardziej s---------y od niektórych wieśniaków którzy ruchają laski i mają swoje patolackie różowe do n-----------a krzesłami.

ŻADNA nigdy nawet nie pomyślała że jestem cokolwiek warty w sferze życia jaką są związki czy ruchanie. Nigdy nie miałem żadnej randki z #
  • Odpowiedz
@Alyy: Zrobiłem już wszystko z książeczki normictwa i stosowalem się do każdej sensownej rady, no ale pewnie za mało siłki pewności siebie i dobrego humoru, czegoś za mało dodałem, kurcze ()

Nie jesteś w stanie nawet tego pojąć jako różowa, po prostu.
  • Odpowiedz
@Alyy: Nie istnieje coś takiego jak pewność siebie, to mem wymyślony przez kretynów, zbiór czynników afirmacji wynikających z sukcesu, dla osób nie posiadających w sferze związków sukcesów nie ma pewności siebie, bo rzeczona bierze się z otoczenia i wydarzeń które ukształtowały charakter a nie tego że ktoś w siebie wierzy.

Racjonalnie myślący przegryw nie może w siebie wierzyć, bo nie ma ku temu podstaw. Jak mówiłem - nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz