Wpis z mikrobloga

"Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięt jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się #!$%@? a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf #przegryw "

https://www.wykop.pl/wpis/29707481/powiem-wam-przegrywy-jak-wyglada-normalne-zycie-st/

#rozwojosobistyznormikami
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Almost_a_wizard: ograniczyłes pewność siebie do związków. Dla mnie to jakiś wymysł. Idąc twoim tokiem myślenia ktoś kto ma za sobą jeden związek nie może być pewny siebie bo przecież to tylko jeden związek. A ktoś kto był w 10 nawet krótkich relacjach i raczej mało znaczących autonatycznie staje się samcem/samica alfa.
  • Odpowiedz
@Alyy: Bo o nich tu mówimy, choć teoria którą wyznaje odnosi się do każdej wymyślonej przez normików pewności siebie. Ponadto nie potrafisz podążać moim tokiem myślenia i myślę że nawet mogłabyś przestać próbować, ale jako że jestem uprzejmy to ci wytłumaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idąc tokiem mojego rozumowania jeśli ktoś nie doznał okoliczności afirmujących jego pewność w swoja kompetencje w jakiejś materii nie ma podstaw
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: moze jestes z wygladu 2/10 a szukasz 8/10? Chociaz to tez nie to. Bo sam jestem 2/10 a flirtowaly ze mna 8/10 i to z wlasnej inicjatywy a nie mojej. Moze jestes nieciekawy. Moze sie wyslowic nie umiesz. Innej opcji nie ma. Ewentualnie nie spotkales zadnej normalnej co jest watpliwe.
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: @Almost_a_wizard: oho już widzę ze jak mam inne zdanie to nie nadaZam za tobą. Dobrze ze spotkałam ciebie to mnie czegoś nauczysz, a nie jednak nie bo przecież jestem różowa i i tak niczego nie zrozumiem. Pokaz się na priv bo może faktycznie problem nie leży w pewności siebie tylko w zupełnie innym miejscu w twoim wypadku. P.s. O co chodzi z tym przekroczeniem limitu bo mnie
  • Odpowiedz
niektórych wieśniaków którzy ruchają laski i mają swoje patolackie różowe do #!$%@? krzesłami.


@Almost_a_wizard: też sie zastanawiam, znam paru gosci co tlocza sos dzien w dzien i rozowe ogarniaja ale chyba do takich typow ciagnie
  • Odpowiedz
@Alyy: Możesz próbować zrozumieć mój punkt widzenia, ale ostatecznie będzie to na nic, bo nie wiesz jak to jest zrobić wszystko i mimo wszystko przegrać, jako kobieta normik grasz w te klocki na wszystkich możliwych ułatwieniach.

Implikowanie, że jako ktoś ze smutną żabą w avatarze pokazałbym gębę (w dodatku na wykopie) oraz dał przypiąć łatkę swojej mordy do poglądów które głosze a są tak sprzeczne i w opinii normików godne
  • Odpowiedz
@Turbulencja: Źródłem problemu jest to, że miałem przeciętny wynik? Przeciętny normik pójdzie na jakąś randkę i przeciętnie statystycznie ma ileś partnerek do 30 roku życia. To nie jest żadna odpowiedź, nawet po części ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz