Wpis z mikrobloga

Pomóżcie mi zrozumieć jedną rzecz. Obejrzałem właśnie jakiś randomowy materiał o prowokacjach policyjnych. Kiedy organizowane są z pomocą policji prowokacje mające na celu złapanie pedofila, to zwykle odbywa się to w taki sposób:
1. namierzenie potencjalnego pedofila internecie (jakieś czaty regionalne, fora czy lokalne grupy dyskusyjne itp.)
2. osoba podszywającia się pod osobę małoletnią(poniżej 15 roku życia) nawiązuje kontakt z pedofilem.
3. Rozmawiają sobie, zwykle "dziecko" mówi ile ma lat, pedofilowi to nie przeszkadza, opowiada czego by z nią nie zrobił itd. (czyli składa erotyczne propozycje)
4. umawiają się na spotkanie w miejscu publicznym, a pedofil podaje cechy charakterystyczne po jakich go można rozpoznać.
5. ????
6. PROFIT. Pedofil na glebie z bransoletami na łapach.
Chciałbym zauważyć, że w tych prowokacjach nie ma żadnej dziewczynki. Typ dostaje zarzuty tylko na podstawie tego, co pisał z nieistniejącą ofiarą. I zarzutem nie jest to, że chciał się spotkać. Zarzutem jest składanie propozycji seksualnych małotetnim poniżej 15 r.ż.

Przechodzimy do meritum. od 3:07. https://www.youtube.com/watch?v=FD9zUCzZkVg
gural mówi "ale bym cię ładował k*** tak w tej pozycji"

Znacie ten szot bez cenzury, był tu niedawno. Wiecie jak ona wygląda. To dziecko nie ma nawet 10 lat, a co dopiero mówić o 15 czy 17.
Powiedzcie mi, czego brakuje w tej układance? Czego brakuje, żeby gurala odwiedzili smutni panowie w kominiarkach? Przecież to jest więcej, niż jakakolwiek prowokacja policyjna może zapewnić, bo te dzieci są prawdziwe.
O co tu chodzi?

#patostreamy #gural
  • 8
@WykopanyDzon: Musi ktos zglosic ta sprawe a najwidoczniej nikt tego jeszcze nie zrobil ale nie martw sie zrobie to ja w poniedzialek,dzwonilem na policje i trzeba osobiscie przyjsc i zglosic,rozmawialem z oficerem dyzurnym i to co #!$%@? tutaj niektorzy to smiech,to jest scigane i jak ktorys #!$%@? pisze ze te dwie dziewczynki ktorym mowil o #!$%@? maja wiecej niz 12 lat to gratuluje.Zglosilem juz tego pajaca do paypal i youtube i
@WykopanyDzon: Dlatego, że Policja nie robi prowokacji w taki sposób w jaki to opisałeś. W taki sposób prowokacje robiły osoby, które chciały skupić na sobie trochę atencji (vide Stonoga). Gdy Stonoga dzwonił na komendę, że potrzebuje wsparcia do zatrzymania pedofila, to zakładam, że nikomu to tam nie było na rękę. Przyłączali się do zatrzymania, bo bali się olać temat - w końcu pedofilia to drażliwy temat. A jeszcze jak mówił, że