Wpis z mikrobloga

@myrdol no to jest realny problem, że dorosłemu człowiekowi zabrania się wydawać pieniądze wtedy, kiedy ma na to ochotę i że generują się kolejki, których wcześniej nie było. W imię walki z "wrogiem", którego sami sobie wymyślili, stworzyli dodatkowe problemy, a banda "oświeconych" z klapkami na oczach jeszcze im przyklaskuje, bo innych ludzi "dupa piecze". XD

To jest główny cel Polaka, nie rozwój, nie dobrobyt, tylko żeby somsiada dupa piekła.
@widaczew skandaliczne jest to ze ja sobie chce wydać swoje pieniążki o 3:00 w nocy, ale mnie ograniczają bo o tej porze są zamknięte sklepy. Ludzie szukają problemow na siłę,a kolejki były tylko ty ich nie dostrzegałeś bo chodziłeś w niedziele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@myrdol chodziłem w różne dni, handlowa niedziela mi znacznie ułatwiała wszystko, bo mogłem sobie na chwilę wyjść po jakiś potrzebny drobiazg i nie musiałem stać w kolejce nie wiadomo ile. Tu nie chodzi o granicę życia i śmierci, tylko o rezygnowanie z wygody tylko po to, żeby ktoś sobie mógł zaskarbić przychylność krótkowzrocznego elektoratu, a na końcu i tak nikt nic nie zyskał.

Właśnie, niektórzy szukają problemów na siłę i wprowadzają absurdalne